30.07.2026 19:10 United States MLB 2026

Νιου Γιορκ Μέτς - Μαϊάμι Μάρλινς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Νιου Γιορκ Μέτς έναντι του Μαϊάμι Μάρλινς διεξάγεται στις 19:10 στις 30.07.2026.

New York Mets
Νιου Γιορκ Μέτς
Miami Marlins
Μαϊάμι Μάρλινς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Νιου Γιορκ Μέτς εναντίον Μαϊάμι Μάρλινς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Νιου Γιορκ Μέτς" με αποδόσεις -125 από 3 από 3 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Νιου Γιορκ Μέτς
100%
3 από 3 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νιου Γιορκ Μέτς - Μαϊάμι Μάρλινς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο MABS (κατάταξη στο 36 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 8.1 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Νιου Γιορκ Μέτς (-123) στο στοίχημα Home Away. Ο All000 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 209), δίνει μια συμβουλή για -125 για Νιου Γιορκ Μέτς (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 8.0. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1690 αυτή τη σεζόν), ο Emily1205 εκτιμά ότι θα έχει 8.0 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε -125 για Νιου Γιορκ Μέτς στην αγορά Home Away.

MABS
MABS
Κατάταξη: 36/2046
Κέρδος: 128.26
Home Away
-123 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.10
All000
Κατάταξη: 209/2046
Κέρδος: 22.1
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00
Emily1205
Emily1205
Κατάταξη: 1690/2046
Κέρδος: -77.47
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Νιου Γιορκ Μέτς - Μαϊάμι Μάρλινς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το All000 (με 11.95% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 8.0 κέρδος ποντάροντας 10 στο Νιου Γιορκ Μέτς (-125) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει MABS με 1.78% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Νιου Γιορκ Μέτς (-123) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 8.1. Ο Emily1205 (-1.17% απόδοση) επέλεξε -125 για Νιου Γιορκ Μέτς στην αγορά Home Away. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 8.0 κέρδος εάν είναι σωστό.

All000
Κατάταξη: 418/2046
Yield: 11.95%
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00
MABS
MABS
Κατάταξη: 605/2046
Yield: 1.78%
Home Away
-123 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.10
Emily1205
Emily1205
Κατάταξη: 704/2046
Yield: -1.17%
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νιου Γιορκ Μέτς - Μαϊάμι Μάρλινς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! MABS, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 26.76 10 σε πιθανότητες -123 για Νιου Γιορκ Μέτς στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 8.1 κέρδος. Emily1205 (ODI: 9.64) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 8.0 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Νιου Γιορκ Μέτς (-125) στο στοίχημα Home Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: 2.0), All000, επέλεξε την αγορά Home Away πηγαίνοντας με 10 ποντάρισμα σε πιθανότητες -125 για Νιου Γιορκ Μέτς, εκτιμώντας το κέρδος 8.0.

MABS
MABS
Κατάταξη: 146/2046
ODI: 26.76
Home Away
-123 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.10
Emily1205
Emily1205
Κατάταξη: 260/2046
ODI: 9.64
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00
All000
Κατάταξη: 460/2046
ODI: 2.0
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Νιου Γιορκ Μέτς εναντίον Μαϊάμι Μάρλινς

Τι αποτέλεσμα για Νιου Γιορκ Μέτς εναντίον Μαϊάμι Μάρλινς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Νιου Γιορκ Μέτς στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -123, με συμμετοχή της 10, από MABS. Ένα στοίχημα στο Νιου Γιορκ Μέτς (-125) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από All000 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Νιου Γιορκ Μέτς στην Home Awayαγορά, στην οποία Emily1205 τοποθετεί 10στις αποδόσεις των -125.

Home Away
-123 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.10
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00
Home Away
-125 for Νιου Γιορκ Μέτς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Νιου Γιορκ Μέτς εναντίον Μαϊάμι Μάρλινς. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Νιου Γιορκ Μέτς (odds of -125). Ενώ, η νίκη για την Μαϊάμι Μάρλινς (+108) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Νιου Γιορκ Μέτς vs Μαϊάμι Μάρλινς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -123 για Νιου Γιορκ Μέτς (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα