30.07.2026 14:00 Europe UEFA Conference League 2026/2027

KF Μπαλκάνι - Μποέμιαν Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το KF Μπαλκάνι έναντι του Μποέμιαν διεξάγεται στις 14:00 στις 30.07.2026.

KF Ballkani
KF Μπαλκάνι
Bohemian FC Dublin
Μποέμιαν

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων KF Μπαλκάνι εναντίον Μποέμιαν που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "KF Μπαλκάνι" με αποδόσεις +139 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
KF Μπαλκάνι
100%
1 από 1 tipsters
Correct Score
2:1
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για KF Μπαλκάνι - Μποέμιαν αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο gidi (κατάταξη στο 2028 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 51.3 σε κέρδος ποντάροντας 6 στο 2:1 (+855) στο στοίχημα Correct Score. Ο abreujg78 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 2188), δίνει μια συμβουλή για +139 για KF Μπαλκάνι (Home Draw Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 13.9.

gidi
gidi
Κατάταξη: 2028/2021
Κέρδος: -291.5
Correct Score
+855 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 51.30
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 2188/2021
Κέρδος: -1287.13
Home Draw Away
+139 for KF Μπαλκάνι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 13.90

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για KF Μπαλκάνι - Μποέμιαν αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το gidi (με -3.07% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 51.3 κέρδος ποντάροντας 6 στο 2:1 (+855) στην αγορά Correct Score. Στη συνέχεια, υπάρχει abreujg78 με -11.76% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για KF Μπαλκάνι (+139) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 13.9.

gidi
gidi
Κατάταξη: 777/2021
Yield: -3.07%
Correct Score
+855 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 51.30
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1217/2021
Yield: -11.76%
Home Draw Away
+139 for KF Μπαλκάνι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 13.90

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για KF Μπαλκάνι - Μποέμιαν από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! gidi, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -111.44 6 σε πιθανότητες +855 για 2:1 στην αγορά Correct Score. Μπορεί να έχει 51.3 κέρδος. abreujg78 (ODI: -247.29) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 13.9 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο KF Μπαλκάνι (+139) στο στοίχημα Home Draw Away.

gidi
gidi
Κατάταξη: 2175/2021
ODI: -111.44
Correct Score
+855 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 51.30
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 2190/2021
ODI: -247.29
Home Draw Away
+139 for KF Μπαλκάνι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 13.90

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για KF Μπαλκάνι εναντίον Μποέμιαν

Τι αποτέλεσμα για KF Μπαλκάνι εναντίον Μποέμιαν προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο 2:1 στην Correct Score αγορά, στις αποδόσεις των +855, με συμμετοχή της 6, από gidi. Ένα στοίχημα στο KF Μπαλκάνι (+139) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 10 από abreujg78 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Correct Score
+855 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 51.30
Home Draw Away
+139 for KF Μπαλκάνι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 13.90

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα KF Μπαλκάνι εναντίον Μποέμιαν. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το KF Μπαλκάνι (απόδοση +139). Ενώ, μια νίκη για το Μποέμιαν (+186) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+242).

1 100%
X 0%
2 0%
Πρόβλεψη:
Πιθανότητες +855 για KF Μπαλκάνι 2:1 Μποέμιαν

KF Μπαλκάνι vs Μποέμιαν Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +139 για KF Μπαλκάνι (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα