31.07.2026 13:30 Austria Bundesliga 2026/2027

ΛΑΣΚ Λιντς - Γκρατσερ AK Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το ΛΑΣΚ Λιντς έναντι του Γκρατσερ AK διεξάγεται στις 13:30 στις 31.07.2026.

LASK Linz
ΛΑΣΚ Λιντς
Grazer AK 1902
Γκρατσερ AK

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων ΛΑΣΚ Λιντς εναντίον Γκρατσερ AK που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "ΛΑΣΚ Λιντς" με αποδόσεις -161 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
ΛΑΣΚ Λιντς
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΛΑΣΚ Λιντς - Γκρατσερ AK αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο jarix792 (κατάταξη στο 111 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 3.72 σε κέρδος ποντάροντας 6 στο ΛΑΣΚ Λιντς (-161) στο στοίχημα Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Κατάταξη: 111/2023
Κέρδος: 46.48
Home Draw Away
-161 for ΛΑΣΚ Λιντς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.72

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για ΛΑΣΚ Λιντς - Γκρατσερ AK αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το jarix792 (με 4.29% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 3.72 κέρδος ποντάροντας 6 στο ΛΑΣΚ Λιντς (-161) στην αγορά Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Κατάταξη: 522/2023
Yield: 4.29%
Home Draw Away
-161 for ΛΑΣΚ Λιντς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.72

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΛΑΣΚ Λιντς - Γκρατσερ AK από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! jarix792, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -4.33 6 σε πιθανότητες -161 για ΛΑΣΚ Λιντς στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 3.72 κέρδος.

jarix792
jarix792
Κατάταξη: 1905/2023
ODI: -4.33
Home Draw Away
-161 for ΛΑΣΚ Λιντς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.72

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για ΛΑΣΚ Λιντς εναντίον Γκρατσερ AK

Τι αποτέλεσμα για ΛΑΣΚ Λιντς εναντίον Γκρατσερ AK προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο ΛΑΣΚ Λιντς στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -161, με συμμετοχή της 6, από jarix792.

Home Draw Away
-161 for ΛΑΣΚ Λιντς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.72

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα ΛΑΣΚ Λιντς εναντίον Γκρατσερ AK. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το ΛΑΣΚ Λιντς (απόδοση -161). Ενώ, μια νίκη για το Γκρατσερ AK (+409) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+285).

1 100%
X 0%
2 0%

ΛΑΣΚ Λιντς vs Γκρατσερ AK Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -161 για ΛΑΣΚ Λιντς (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα