30.07.2026 07:30 China Shanghai Masters 2026

Σον Μέρφι - Γου Γιζέ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Σον Μέρφι έναντι του Γου Γιζέ διεξάγεται στις 07:30 στις 30.07.2026.

Σον Μέρφι
Γου Γιζέ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Σον Μέρφι εναντίον Γου Γιζέ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Γου Γιζέ" με αποδόσεις -145 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Γου Γιζέ
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σον Μέρφι - Γου Γιζέ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Antonhundballl (κατάταξη στο 149 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 6.9 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Γου Γιζέ (-145) στο στοίχημα Home Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 149/2034
Κέρδος: 35.82
Home Away
-145 for Γου Γιζέ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.90

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Σον Μέρφι - Γου Γιζέ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Antonhundballl (με 2.06% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 6.9 κέρδος ποντάροντας 10 στο Γου Γιζέ (-145) στην αγορά Home Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 590/2034
Yield: 2.06%
Home Away
-145 for Γου Γιζέ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.90

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σον Μέρφι - Γου Γιζέ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Antonhundballl, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 1426.82 10 σε πιθανότητες -145 για Γου Γιζέ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 6.9 κέρδος.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 3/2034
ODI: 1426.82
Home Away
-145 for Γου Γιζέ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.90

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Σον Μέρφι εναντίον Γου Γιζέ

Τι αποτέλεσμα για Σον Μέρφι εναντίον Γου Γιζέ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Γου Γιζέ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -145, με συμμετοχή της 10, από Antonhundballl.

Home Away
-145 for Γου Γιζέ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.90

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Σον Μέρφι εναντίον Γου Γιζέ. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Γου Γιζέ (odds of -145). Η νίκη για την Σον Μέρφι (+114) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Σον Μέρφι vs Γου Γιζέ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -145 για Γου Γιζέ (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα