03.07.2026 09:10 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Νικόλα Μπαρτούνκοβα - Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Νικόλα Μπαρτούνκοβα έναντι του Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα διεξάγεται στις 09:10 στις 03.07.2026.

Νικόλα Μπαρτούνκοβα
Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Νικόλα Μπαρτούνκοβα εναντίον Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Νικόλα Μπαρτούνκοβα" με αποδόσεις +171 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Νικόλα Μπαρτούνκοβα
100%
1 από 1 tipsters
Over/Under 22.5
Under
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νικόλα Μπαρτούνκοβα - Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο viveiron (κατάταξη στο 2013 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 6.7 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Under (-149) στο στοίχημα Over/Under 22.5. Ο supcio από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 2032), δίνει μια συμβουλή για +171 για Νικόλα Μπαρτούνκοβα (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 17.1.

viveiron
viveiron
Κατάταξη: 2013/1812
Κέρδος: -546.06
Over/Under 22.5
-149 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70
supcio
supcio
Κατάταξη: 2032/1812
Κέρδος: -931.23
Home Away
+171 for Νικόλα Μπαρτούνκοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Νικόλα Μπαρτούνκοβα - Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το viveiron (με -10.16% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 6.7 κέρδος ποντάροντας 10 στο Under (-149) στην αγορά Over/Under 22.5. Στη συνέχεια, υπάρχει supcio με -15.5% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Νικόλα Μπαρτούνκοβα (+171) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 17.1.

viveiron
viveiron
Κατάταξη: 1106/1812
Yield: -10.16%
Over/Under 22.5
-149 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70
supcio
supcio
Κατάταξη: 1274/1812
Yield: -15.5%
Home Away
+171 for Νικόλα Μπαρτούνκοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νικόλα Μπαρτούνκοβα - Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! viveiron, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -2.69 10 σε πιθανότητες -149 για Under στην αγορά Over/Under 22.5. Μπορεί να έχει 6.7 κέρδος. supcio (ODI: -247.05) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 17.1 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Νικόλα Μπαρτούνκοβα (+171) στο στοίχημα Home Away.

viveiron
viveiron
Κατάταξη: 1678/1812
ODI: -2.69
Over/Under 22.5
-149 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70
supcio
supcio
Κατάταξη: 2042/1812
ODI: -247.05
Home Away
+171 for Νικόλα Μπαρτούνκοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Νικόλα Μπαρτούνκοβα εναντίον Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα

Τι αποτέλεσμα για Νικόλα Μπαρτούνκοβα εναντίον Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Under στην Over/Under 22.5 αγορά, στις αποδόσεις των -149, με συμμετοχή της 10, από viveiron. Ένα στοίχημα στο Νικόλα Μπαρτούνκοβα (+171) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από supcio είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Over/Under 22.5
-149 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70
Home Away
+171 for Νικόλα Μπαρτούνκοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Νικόλα Μπαρτούνκοβα εναντίον Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Νικόλα Μπαρτούνκοβα (odds of +171). Ενώ, η νίκη για την Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα (-196) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Νικόλα Μπαρτούνκοβα vs Μπαρμπόρα Κρεϊτσίκοβα Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -149 για Under (Over/Under 22.5)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες +171 για Νικόλα Μπαρτούνκοβα (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα