05.07.2026 12:30 England Super League 2026

Γουίγκαν Γουόριορς - Σεντ Χέλενς Σέιντς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Γουίγκαν Γουόριορς έναντι του Σεντ Χέλενς Σέιντς διεξάγεται στις 12:30 στις 05.07.2026.

Wigan Warriors
Γουίγκαν Γουόριορς
Σεντ Χέλενς Σέιντς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Γουίγκαν Γουόριορς εναντίον Σεντ Χέλενς Σέιντς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Γουίγκαν Γουόριορς" με αποδόσεις -556 από 2 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Γουίγκαν Γουόριορς
100%
2 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γουίγκαν Γουόριορς - Σεντ Χέλενς Σέιντς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο onexbet promo code (κατάταξη στο 1066 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 0.9 σε κέρδος ποντάροντας 5 στο Γουίγκαν Γουόριορς (-556) στο στοίχημα Home Draw Away. Ο 1XBET 쿠폰 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1247), δίνει μια συμβουλή για -556 για Γουίγκαν Γουόριορς (Home Draw Away) ποντάροντας 5 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 0.9.

onexbet promo code
Κατάταξη: 1066/1745
Κέρδος: -14.69
Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
1XBET 쿠폰
Κατάταξη: 1247/1745
Κέρδος: -29.66
Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Γουίγκαν Γουόριορς - Σεντ Χέλενς Σέιντς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το onexbet promo code (με -1.62% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 0.9 κέρδος ποντάροντας 5 στο Γουίγκαν Γουόριορς (-556) στην αγορά Home Draw Away. Στη συνέχεια, υπάρχει 1XBET 쿠폰 με -3.13% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 5 ποντάρισμα για Γουίγκαν Γουόριορς (-556) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 0.9.

onexbet promo code
Κατάταξη: 703/1745
Yield: -1.62%
Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
1XBET 쿠폰
Κατάταξη: 763/1745
Yield: -3.13%
Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γουίγκαν Γουόριορς - Σεντ Χέλενς Σέιντς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! onexbet promo code, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -29.95 5 σε πιθανότητες -556 για Γουίγκαν Γουόριορς στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 0.9 κέρδος. 1XBET 쿠폰 (ODI: -37.28) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 0.9 κέρδος τοποθετώντας το 5 στο Γουίγκαν Γουόριορς (-556) στο στοίχημα Home Draw Away.

onexbet promo code
Κατάταξη: 1847/1745
ODI: -29.95
Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
1XBET 쿠폰
Κατάταξη: 1863/1745
ODI: -37.28
Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Γουίγκαν Γουόριορς εναντίον Σεντ Χέλενς Σέιντς

Τι αποτέλεσμα για Γουίγκαν Γουόριορς εναντίον Σεντ Χέλενς Σέιντς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Γουίγκαν Γουόριορς στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -556, με συμμετοχή της 5, από onexbet promo code. Ένα στοίχημα στο Γουίγκαν Γουόριορς (-556) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 5 από 1XBET 쿠폰 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
Home Draw Away
-556 for Γουίγκαν Γουόριορς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Γουίγκαν Γουόριορς εναντίον Σεντ Χέλενς Σέιντς. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Γουίγκαν Γουόριορς (απόδοση -556). Ενώ, μια νίκη για το Σεντ Χέλενς Σέιντς συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία.

1 100%
X 0%
2 0%

Γουίγκαν Γουόριορς vs Σεντ Χέλενς Σέιντς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -556 για Γουίγκαν Γουόριορς (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα