28.09.2026 06:00 • Portugal • ATP Challenger Porto 2, 2026

Μάικλ Μμοχ - Λάσλο Τζέρε Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Μάικλ Μμοχ έναντι του Λάσλο Τζέρε διεξάγεται στις 06:00 στις 28.09.2026.

Μάικλ Μμοχ
—
Λάσλο Τζέρε

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Μάικλ Μμοχ εναντίον Λάσλο Τζέρε που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Λάσλο Τζέρε" με αποδόσεις -286 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Λάσλο Τζέρε
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μάικλ Μμοχ - Λάσλο Τζέρε αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1805 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 3.5 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Λάσλο Τζέρε (-286) στο στοίχημα Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1805/1684
Κέρδος: -27902.1
Home Away
-286 for Λάσλο Τζέρε
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.50

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Μάικλ Μμοχ - Λάσλο Τζέρε αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.55% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 3.5 κέρδος ποντάροντας 10 στο Λάσλο Τζέρε (-286) στην αγορά Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1306/1684
Yield: -18.55%
Home Away
-286 for Λάσλο Τζέρε
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.50

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μάικλ Μμοχ - Λάσλο Τζέρε από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -32174.9 10 σε πιθανότητες -286 για Λάσλο Τζέρε στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 3.5 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1803/1684
ODI: -32174.9
Home Away
-286 for Λάσλο Τζέρε
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.50

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Μάικλ Μμοχ εναντίον Λάσλο Τζέρε

Τι αποτέλεσμα για Μάικλ Μμοχ εναντίον Λάσλο Τζέρε προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Λάσλο Τζέρε στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -286, με συμμετοχή της 10, από abreujg78.

Home Away
-286 for Λάσλο Τζέρε
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.50

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Μάικλ Μμοχ εναντίον Λάσλο Τζέρε. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Λάσλο Τζέρε (odds of -286). Η νίκη για την Μάικλ Μμοχ (-3333) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Μάικλ Μμοχ vs Λάσλο Τζέρε Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -286 για Λάσλο Τζέρε (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα