27.09.2026 10:00 • England • Premiership 2026/2027

Λέστερ Τάιγκερς - Σάρασενς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Λέστερ Τάιγκερς έναντι του Σάρασενς διεξάγεται στις 10:00 στις 27.09.2026.

Leicester Tigers
Λέστερ Τάιγκερς
—
Saracens
Σάρασενς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Λέστερ Τάιγκερς εναντίον Σάρασενς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Σάρασενς" με αποδόσεις -103 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Σάρασενς
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Λέστερ Τάιγκερς - Σάρασενς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1805 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 9.7 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Σάρασενς (-103) στο στοίχημα Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1805/1683
Κέρδος: -27902.1
Home Draw Away
-103 for Σάρασενς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.70

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Λέστερ Τάιγκερς - Σάρασενς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.55% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 9.7 κέρδος ποντάροντας 10 στο Σάρασενς (-103) στην αγορά Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Draw Away
-103 for Σάρασενς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.70

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Λέστερ Τάιγκερς - Σάρασενς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -32174.9 10 σε πιθανότητες -103 για Σάρασενς στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 9.7 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Draw Away
-103 for Σάρασενς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.70

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Λέστερ Τάιγκερς εναντίον Σάρασενς

Τι αποτέλεσμα για Λέστερ Τάιγκερς εναντίον Σάρασενς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Σάρασενς στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -103, με συμμετοχή της 10, από abreujg78.

Home Draw Away
-103 for Σάρασενς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.70

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Λέστερ Τάιγκερς εναντίον Σάρασενς. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων είναι μια νίκη για Σάρασενς (απόδοση -103). Μια νίκη για το Λέστερ Τάιγκερς (-208) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία.

1 0%
X 0%
2 100%

Λέστερ Τάιγκερς vs Σάρασενς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -103 για Σάρασενς (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα