05.07.2026 06:30 United Kingdom T20 Blast Women 2026

Χάμσαϊρ (Γ) - Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Χάμσαϊρ (Γ) έναντι του Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) διεξάγεται στις 06:30 στις 05.07.2026.

Χάμσαϊρ (Γ)
Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ)

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Χάμσαϊρ (Γ) εναντίον Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Χάμσαϊρ (Γ)" με αποδόσεις -204 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Χάμσαϊρ (Γ)
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Χάμσαϊρ (Γ) - Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο BitcoinX (κατάταξη στο 1897 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 4.9 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Χάμσαϊρ (Γ) (-204) στο στοίχημα Home Away.

BitcoinX
BitcoinX
Κατάταξη: 1897/1848
Κέρδος: -200.56
Home Away
-204 for Χάμσαϊρ (Γ)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Χάμσαϊρ (Γ) - Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το BitcoinX (με -5.41% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 4.9 κέρδος ποντάροντας 10 στο Χάμσαϊρ (Γ) (-204) στην αγορά Home Away.

BitcoinX
BitcoinX
Κατάταξη: 934/1848
Yield: -5.41%
Home Away
-204 for Χάμσαϊρ (Γ)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Χάμσαϊρ (Γ) - Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! BitcoinX, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -27.4 10 σε πιθανότητες -204 για Χάμσαϊρ (Γ) στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 4.9 κέρδος.

BitcoinX
BitcoinX
Κατάταξη: 1937/1848
ODI: -27.4
Home Away
-204 for Χάμσαϊρ (Γ)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Χάμσαϊρ (Γ) εναντίον Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ)

Τι αποτέλεσμα για Χάμσαϊρ (Γ) εναντίον Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Χάμσαϊρ (Γ) στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -204, με συμμετοχή της 10, από BitcoinX.

Home Away
-204 for Χάμσαϊρ (Γ)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Χάμσαϊρ (Γ) εναντίον Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ). Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Χάμσαϊρ (Γ) (odds of -204). Ενώ, η νίκη για την Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) (+131) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Χάμσαϊρ (Γ) vs Λανκάσαϊρ Θάντερ (Γ) Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -204 για Χάμσαϊρ (Γ) (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα