05.07.2026 07:30 China China League 2 2026

Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ - Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ έναντι του Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ διεξάγεται στις 07:30 στις 05.07.2026.

Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ
Jiangxi Lushan F.C.
Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Draw
60%
3 από 5 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ - Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο plomaraki (κατάταξη στο 106 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 16.0 σε κέρδος ποντάροντας 8 στο Draw (+200) στο στοίχημα Home Draw Away. Ο betano bonusový kód από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1376), δίνει μια συμβουλή για -139 για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ (Home Draw Away) ποντάροντας 8 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 5.76. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1724 αυτή τη σεζόν), ο bitstars bonus code εκτιμά ότι θα έχει 6.46 σε κέρδος ποντάροντας 2 σε +323 για Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ στην αγορά Home Draw Away.

plomaraki
plomaraki
Κατάταξη: 106/1844
Κέρδος: 66.9
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00
betano bonusový kód
Κατάταξη: 1376/1844
Κέρδος: -33.56
Home Draw Away
-139 for Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.76
bitstars bonus code
Κατάταξη: 1724/1844
Κέρδος: -103.54
Home Draw Away
+323 for Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.46
betano promo code
Κατάταξη: 1888/1844
Κέρδος: -190.56
Home Draw Away
+200 for Draw
1/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.00
slizing hot
Κατάταξη: 2002/1844
Κέρδος: -343.34
Home Draw Away
+200 for Draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ - Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το plomaraki (με 11.46% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 16.0 κέρδος ποντάροντας 8 στο Draw (+200) στην αγορά Home Draw Away. Στη συνέχεια, υπάρχει betano bonusový kód με -3.12% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 8 ποντάρισμα για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ (-139) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 5.76. Ο bitstars bonus code (-8.95% απόδοση) επέλεξε +323 για Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ στην αγορά Home Draw Away. Το ποντάρισμα 2 θα αποφέρει 6.46 κέρδος εάν είναι σωστό.

plomaraki
plomaraki
Κατάταξη: 413/1844
Yield: 11.46%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00
betano bonusový kód
Κατάταξη: 831/1844
Yield: -3.12%
Home Draw Away
-139 for Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.76
bitstars bonus code
Κατάταξη: 1086/1844
Yield: -8.95%
Home Draw Away
+323 for Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.46
betano promo code
Κατάταξη: 1338/1844
Yield: -16.39%
Home Draw Away
+200 for Draw
1/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.00
slizing hot
Κατάταξη: 1568/1844
Yield: -28.38%
Home Draw Away
+200 for Draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ - Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! plomaraki, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -8.04 8 σε πιθανότητες +200 για Draw στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 16.0 κέρδος. betano bonusový kód (ODI: -60.19) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 5.76 κέρδος τοποθετώντας το 8 στο Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ (-139) στο στοίχημα Home Draw Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -62.81), bitstars bonus code, επέλεξε την αγορά Home Draw Away πηγαίνοντας με 2 ποντάρισμα σε πιθανότητες +323 για Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ, εκτιμώντας το κέρδος 6.46.

plomaraki
plomaraki
Κατάταξη: 1825/1844
ODI: -8.04
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00
betano bonusový kód
Κατάταξη: 1991/1844
ODI: -60.19
Home Draw Away
-139 for Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.76
bitstars bonus code
Κατάταξη: 2000/1844
ODI: -62.81
Home Draw Away
+323 for Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.46
slizing hot
Κατάταξη: 2013/1844
ODI: -69.71
Home Draw Away
+200 for Draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00
betano promo code
Κατάταξη: 2043/1844
ODI: -83.93
Home Draw Away
+200 for Draw
1/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.00

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ εναντίον Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ

Τι αποτέλεσμα για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ εναντίον Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Draw στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +200, με συμμετοχή της 8, από plomaraki. Ένα στοίχημα στο Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ (-139) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 8 από betano bonusový kód είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ στην Home Draw Awayαγορά, στην οποία bitstars bonus code τοποθετεί 2στις αποδόσεις των +323.

Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00
Home Draw Away
-139 for Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.76
Home Draw Away
+323 for Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.46
Home Draw Away
+200 for Draw
1/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.00
Home Draw Away
+200 for Draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.00

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ εναντίον Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 60% των ψήφων, είναι η ισοπαλία (απόδοση +200). Μια νίκη για Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ (-139) συγκέντρωσε 20%. Ο 20% προβλέπει νίκη για Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ (+323).

1 20%
X 60%
2 20%

Γκουιζού Ζουτσένγκ Αθλέτικ vs Τζιανγκσί Λουσάν ΦΚ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +200 για Draw (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα