30.08.2026 09:00 Romania Liga I 2026/2027

Φαρούλ Κονστάντσα - Μποτοσάνι Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Φαρούλ Κονστάντσα έναντι του Μποτοσάνι διεξάγεται στις 09:00 στις 30.08.2026.

FC Farul Constanta
Φαρούλ Κονστάντσα
FC Botosani
Μποτοσάνι

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Φαρούλ Κονστάντσα εναντίον Μποτοσάνι που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Φαρούλ Κονστάντσα" με αποδόσεις -115 από 2 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Φαρούλ Κονστάντσα
100%
2 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Φαρούλ Κονστάντσα - Μποτοσάνι αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο vashaudacha777 (κατάταξη στο 751 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 8.7 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Φαρούλ Κονστάντσα (-115) στο στοίχημα Home Draw Away. Ο LCaragia από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1366), δίνει μια συμβουλή για -115 για Φαρούλ Κονστάντσα (Home Draw Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 8.7.

vashaudacha777
Κατάταξη: 751/1278
Κέρδος: -17.5
Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70
LCaragia
LCaragia
Κατάταξη: 1366/1278
Κέρδος: -473.84
Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Φαρούλ Κονστάντσα - Μποτοσάνι αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το LCaragia (με -6.69% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 8.7 κέρδος ποντάροντας 10 στο Φαρούλ Κονστάντσα (-115) στην αγορά Home Draw Away. Στη συνέχεια, υπάρχει vashaudacha777 με -8.41% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Φαρούλ Κονστάντσα (-115) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 8.7.

LCaragia
LCaragia
Κατάταξη: 743/1278
Yield: -6.69%
Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70
vashaudacha777
Κατάταξη: 799/1278
Yield: -8.41%
Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Φαρούλ Κονστάντσα - Μποτοσάνι από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! LCaragia, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 136.72 10 σε πιθανότητες -115 για Φαρούλ Κονστάντσα στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 8.7 κέρδος. vashaudacha777 (ODI: 0.47) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 8.7 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Φαρούλ Κονστάντσα (-115) στο στοίχημα Home Draw Away.

LCaragia
LCaragia
Κατάταξη: 37/1278
ODI: 136.72
Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70
vashaudacha777
Κατάταξη: 441/1278
ODI: 0.47
Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Φαρούλ Κονστάντσα εναντίον Μποτοσάνι

Τι αποτέλεσμα για Φαρούλ Κονστάντσα εναντίον Μποτοσάνι προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Φαρούλ Κονστάντσα στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -115, με συμμετοχή της 10, από vashaudacha777. Ένα στοίχημα στο Φαρούλ Κονστάντσα (-115) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 10 από LCaragia είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70
Home Draw Away
-115 for Φαρούλ Κονστάντσα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.70

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Φαρούλ Κονστάντσα εναντίον Μποτοσάνι. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Φαρούλ Κονστάντσα (απόδοση -115). Ενώ, μια νίκη για το Μποτοσάνι (+261) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+219).

1 100%
X 0%
2 0%

Φαρούλ Κονστάντσα vs Μποτοσάνι Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -115 για Φαρούλ Κονστάντσα (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα