26.08.2026 14:00 United States ATP Winston-Salem 2026

Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ - Λουτσιάνο Νταρντέρι Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ έναντι του Λουτσιάνο Νταρντέρι διεξάγεται στις 14:00 στις 26.08.2026.

Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ
Λουτσιάνο Νταρντέρι

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ εναντίον Λουτσιάνο Νταρντέρι που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ" με αποδόσεις -2500 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ - Λουτσιάνο Νταρντέρι αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1424 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 0.4 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ (-2500) στο στοίχημα Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1424/1272
Κέρδος: -7060.94
Home Away
-2500 for Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ - Λουτσιάνο Νταρντέρι αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.55% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 0.4 κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ (-2500) στην αγορά Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1013/1272
Yield: -18.55%
Home Away
-2500 for Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ - Λουτσιάνο Νταρντέρι από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -9721.17 10 σε πιθανότητες -2500 για Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 0.4 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1422/1272
ODI: -9721.17
Home Away
-2500 for Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ εναντίον Λουτσιάνο Νταρντέρι

Τι αποτέλεσμα για Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ εναντίον Λουτσιάνο Νταρντέρι προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -2500, με συμμετοχή της 10, από abreujg78.

Home Away
-2500 for Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ εναντίον Λουτσιάνο Νταρντέρι. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ (odds of -2500). Ενώ, η νίκη για την Λουτσιάνο Νταρντέρι έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ vs Λουτσιάνο Νταρντέρι Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -2500 για Μπότικ φαν ντε Ζαντσχαλπ (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα