26.08.2026 11:00 Czech Republic Czech Cup 2026/2027

Σπάρτα Μπρνο - Μπάνικ Οστράβα Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Σπάρτα Μπρνο έναντι του Μπάνικ Οστράβα διεξάγεται στις 11:00 στις 26.08.2026.

Σπάρτα Μπρνο
FC Baník Ostrava
Μπάνικ Οστράβα

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Σπάρτα Μπρνο εναντίον Μπάνικ Οστράβα που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Μπάνικ Οστράβα" με αποδόσεις -2500 από 2 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Μπάνικ Οστράβα
100%
2 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σπάρτα Μπρνο - Μπάνικ Οστράβα αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Furygaming (κατάταξη στο 258 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 0.9 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπάνικ Οστράβα (-1111) στο στοίχημα Home Draw Away. Ο abreujg78 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1424), δίνει μια συμβουλή για -2500 για Μπάνικ Οστράβα (Home Draw Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 0.4.

Furygaming
Κατάταξη: 258/1272
Κέρδος: 14.3
Home Draw Away
-1111 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1424/1272
Κέρδος: -7060.94
Home Draw Away
-2500 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Σπάρτα Μπρνο - Μπάνικ Οστράβα αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Furygaming (με 5.72% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 0.9 κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπάνικ Οστράβα (-1111) στην αγορά Home Draw Away. Στη συνέχεια, υπάρχει abreujg78 με -18.55% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Μπάνικ Οστράβα (-2500) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 0.4.

Furygaming
Κατάταξη: 284/1272
Yield: 5.72%
Home Draw Away
-1111 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1013/1272
Yield: -18.55%
Home Draw Away
-2500 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σπάρτα Μπρνο - Μπάνικ Οστράβα από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Furygaming, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -0.07 10 σε πιθανότητες -1111 για Μπάνικ Οστράβα στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 0.9 κέρδος. abreujg78 (ODI: -9721.17) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 0.4 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Μπάνικ Οστράβα (-2500) στο στοίχημα Home Draw Away.

Furygaming
Κατάταξη: 787/1272
ODI: -0.07
Home Draw Away
-1111 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1422/1272
ODI: -9721.17
Home Draw Away
-2500 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Σπάρτα Μπρνο εναντίον Μπάνικ Οστράβα

Τι αποτέλεσμα για Σπάρτα Μπρνο εναντίον Μπάνικ Οστράβα προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Μπάνικ Οστράβα στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -1111, με συμμετοχή της 10, από Furygaming. Ένα στοίχημα στο Μπάνικ Οστράβα (-2500) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 10 από abreujg78 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Draw Away
-1111 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.90
Home Draw Away
-2500 for Μπάνικ Οστράβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.40

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Σπάρτα Μπρνο εναντίον Μπάνικ Οστράβα. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων είναι μια νίκη για Μπάνικ Οστράβα (απόδοση -2500). Μια νίκη για το Σπάρτα Μπρνο (+2375) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία.

1 0%
X 0%
2 100%

Σπάρτα Μπρνο vs Μπάνικ Οστράβα Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -1111 για Μπάνικ Οστράβα (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα