26.08.2026 12:10 United States US Open, Qualifications 2026

Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ - Λούκας Νόιμαγερ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ έναντι του Λούκας Νόιμαγερ διεξάγεται στις 12:10 στις 26.08.2026.

Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ
Λούκας Νόιμαγερ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ εναντίον Λούκας Νόιμαγερ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Λούκας Νόιμαγερ" με αποδόσεις +171 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Λούκας Νόιμαγερ
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ - Λούκας Νόιμαγερ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1424 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 17.1 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Λούκας Νόιμαγερ (+171) στο στοίχημα Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1424/1271
Κέρδος: -7060.94
Home Away
+171 for Λούκας Νόιμαγερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ - Λούκας Νόιμαγερ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.55% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 17.1 κέρδος ποντάροντας 10 στο Λούκας Νόιμαγερ (+171) στην αγορά Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1013/1271
Yield: -18.55%
Home Away
+171 for Λούκας Νόιμαγερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ - Λούκας Νόιμαγερ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -9721.17 10 σε πιθανότητες +171 για Λούκας Νόιμαγερ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 17.1 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Away
+171 for Λούκας Νόιμαγερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ εναντίον Λούκας Νόιμαγερ

Τι αποτέλεσμα για Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ εναντίον Λούκας Νόιμαγερ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Λούκας Νόιμαγερ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +171, με συμμετοχή της 10, από abreujg78.

Home Away
+171 for Λούκας Νόιμαγερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.10

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ εναντίον Λούκας Νόιμαγερ. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Λούκας Νόιμαγερ (odds of +171). Η νίκη για την Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ (-667) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Τσακ Λαμ Κόλμαν Ουόνγκ vs Λούκας Νόιμαγερ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +171 για Λούκας Νόιμαγερ (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα