02.07.2026 04:00 Italy ATP Challenger Milan 2026

Έλμερ Μόλερ - Πιερλουίτζι Μπαζίλε Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Έλμερ Μόλερ έναντι του Πιερλουίτζι Μπαζίλε διεξάγεται στις 04:00 στις 02.07.2026.

Έλμερ Μόλερ
Πιερλουίτζι Μπαζίλε

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Έλμερ Μόλερ εναντίον Πιερλουίτζι Μπαζίλε που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Έλμερ Μόλερ" με αποδόσεις -270 από 3 από 6 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Έλμερ Μόλερ
50%
3 από 6 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Έλμερ Μόλερ - Πιερλουίτζι Μπαζίλε αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Niroj Haley bartlett (κατάταξη στο 1857 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 3.9 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Έλμερ Μόλερ (-256) στο στοίχημα Home Away. Ο Royutg1 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1898), δίνει μια συμβουλή για +223 για Πιερλουίτζι Μπαζίλε (Home Away) ποντάροντας 8 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 17.84. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1963 αυτή τη σεζόν), ο Noizyfoxxx εκτιμά ότι θα έχει 6.69 σε κέρδος ποντάροντας 3 σε +223 για Πιερλουίτζι Μπαζίλε στην αγορά Home Away.

Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Κατάταξη: 1857/1804
Κέρδος: -190.6
Home Away
-256 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.90
Royutg1
Royutg1
Κατάταξη: 1898/1804
Κέρδος: -224.38
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.84
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Κατάταξη: 1963/1804
Κέρδος: -331.99
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
3/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.69
Jarecczak
Jarecczak
Κατάταξη: 1972/1804
Κέρδος: -352.44
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.84
Carlos Henrique 57
Carlos Henrique 57
Κατάταξη: 1991/1804
Κέρδος: -398.1
Home Away
-270 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.70
1 2

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Έλμερ Μόλερ - Πιερλουίτζι Μπαζίλε αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Jarecczak (με -4.05% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 17.84 κέρδος ποντάροντας 8 στο Πιερλουίτζι Μπαζίλε (+223) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει Noizyfoxxx με -6.63% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 3 ποντάρισμα για Πιερλουίτζι Μπαζίλε (+223) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 6.69. Ο Carlos Henrique 57 (-6.64% απόδοση) επέλεξε -270 για Έλμερ Μόλερ στην αγορά Home Away. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 3.7 κέρδος εάν είναι σωστό.

Jarecczak
Jarecczak
Κατάταξη: 836/1804
Yield: -4.05%
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.84
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Κατάταξη: 957/1804
Yield: -6.63%
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
3/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.69
Carlos Henrique 57
Carlos Henrique 57
Κατάταξη: 958/1804
Yield: -6.64%
Home Away
-270 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.70
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Κατάταξη: 988/1804
Yield: -7.51%
Home Away
-256 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.90
maus1
maus1
Κατάταξη: 1023/1804
Yield: -8.2%
Home Away
-256 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.90
1 2

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Έλμερ Μόλερ - Πιερλουίτζι Μπαζίλε από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! maus1, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 224.19 10 σε πιθανότητες -256 για Έλμερ Μόλερ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 3.9 κέρδος. Royutg1 (ODI: 216.73) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 17.84 κέρδος τοποθετώντας το 8 στο Πιερλουίτζι Μπαζίλε (+223) στο στοίχημα Home Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: 2.9), Jarecczak, επέλεξε την αγορά Home Away πηγαίνοντας με 8 ποντάρισμα σε πιθανότητες +223 για Πιερλουίτζι Μπαζίλε, εκτιμώντας το κέρδος 17.84.

maus1
maus1
Κατάταξη: 17/1804
ODI: 224.19
Home Away
-256 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.90
Royutg1
Royutg1
Κατάταξη: 20/1804
ODI: 216.73
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.84
Jarecczak
Jarecczak
Κατάταξη: 320/1804
ODI: 2.9
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.84
Carlos Henrique 57
Carlos Henrique 57
Κατάταξη: 551/1804
ODI: 0.55
Home Away
-270 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.70
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Κατάταξη: 1830/1804
ODI: -11.27
Home Away
-256 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.90
1 2

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Έλμερ Μόλερ εναντίον Πιερλουίτζι Μπαζίλε

Τι αποτέλεσμα για Έλμερ Μόλερ εναντίον Πιερλουίτζι Μπαζίλε προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Έλμερ Μόλερ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -256, με συμμετοχή της 10, από Niroj Haley bartlett. Ένα στοίχημα στο Πιερλουίτζι Μπαζίλε (+223) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 8 από Royutg1 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Πιερλουίτζι Μπαζίλε στην Home Awayαγορά, στην οποία Noizyfoxxx τοποθετεί 3στις αποδόσεις των +223.

Home Away
-256 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.90
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.84
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
3/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.69
Home Away
+223 for Πιερλουίτζι Μπαζίλε
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 17.84
Home Away
-270 for Έλμερ Μόλερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 3.70
1 2

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Έλμερ Μόλερ εναντίον Πιερλουίτζι Μπαζίλε. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 50% των ψήφων, είναι νίκη για την Έλμερ Μόλερ (odds of -270). Ενώ, η νίκη για την Πιερλουίτζι Μπαζίλε (+223) έχει συγκεντρώσει 50% των ψήφων.

1 50%
2 50%

Έλμερ Μόλερ vs Πιερλουίτζι Μπαζίλε Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -256 για Έλμερ Μόλερ (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα