02.07.2026 07:40 United Kingdom Wimbledon 2026

Κάρεν Χατσάνοφ - Γιανίκ Χάνφμαν Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Κάρεν Χατσάνοφ έναντι του Γιανίκ Χάνφμαν διεξάγεται στις 07:40 στις 02.07.2026.

Κάρεν Χατσάνοφ
Γιανίκ Χάνφμαν

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Κάρεν Χατσάνοφ εναντίον Γιανίκ Χάνφμαν που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Γιανίκ Χάνφμαν" με αποδόσεις +143 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Γιανίκ Χάνφμαν
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κάρεν Χατσάνοφ - Γιανίκ Χάνφμαν αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Royutg1 (κατάταξη στο 1901 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 14.3 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Γιανίκ Χάνφμαν (+143) στο στοίχημα Home Away.

Royutg1
Royutg1
Κατάταξη: 1901/1795
Κέρδος: -246.2
Home Away
+143 for Γιανίκ Χάνφμαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 14.30

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Κάρεν Χατσάνοφ - Γιανίκ Χάνφμαν αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Royutg1 (με -11.6% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 14.3 κέρδος ποντάροντας 10 στο Γιανίκ Χάνφμαν (+143) στην αγορά Home Away.

Royutg1
Royutg1
Κατάταξη: 1148/1795
Yield: -11.6%
Home Away
+143 for Γιανίκ Χάνφμαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 14.30

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κάρεν Χατσάνοφ - Γιανίκ Χάνφμαν από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Royutg1 , με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 126.91 10 σε πιθανότητες +143 για Γιανίκ Χάνφμαν στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 14.3 κέρδος.

Royutg1
Royutg1
Κατάταξη: 35/1795
ODI: 126.91
Home Away
+143 for Γιανίκ Χάνφμαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 14.30

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Κάρεν Χατσάνοφ εναντίον Γιανίκ Χάνφμαν

Τι αποτέλεσμα για Κάρεν Χατσάνοφ εναντίον Γιανίκ Χάνφμαν προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Γιανίκ Χάνφμαν στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +143, με συμμετοχή της 10, από Royutg1 .

Home Away
+143 for Γιανίκ Χάνφμαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 14.30

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Κάρεν Χατσάνοφ εναντίον Γιανίκ Χάνφμαν. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Γιανίκ Χάνφμαν (odds of +143). Η νίκη για την Κάρεν Χατσάνοφ (-161) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Κάρεν Χατσάνοφ vs Γιανίκ Χάνφμαν Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +143 για Γιανίκ Χάνφμαν (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα