25.10.2026 01:00 • China • WTA Guangzhou 2026

Νταγιάνα Γιαστρέμσκα - Έμερσον Τζόουνς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Νταγιάνα Γιαστρέμσκα έναντι του Έμερσον Τζόουνς διεξάγεται στις 01:00 στις 25.10.2026.

Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
—
Έμερσον Τζόουνς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Νταγιάνα Γιαστρέμσκα εναντίον Έμερσον Τζόουνς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Νταγιάνα Γιαστρέμσκα" με αποδόσεις -172 από 3 από 3 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
100%
3 από 3 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα - Έμερσον Τζόουνς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (κατάταξη στο 1395 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 6.0 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (-167) στο στοίχημα Home Away. Ο Bodia2705 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1858), δίνει μια συμβουλή για -172 για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 5.8. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (2057 αυτή τη σεζόν), ο maer20 εκτιμά ότι θα έχει 6.0 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε -167 για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα στην αγορά Home Away.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Κατάταξη: 1395/1981
Κέρδος: -53.4
Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00
Bodia2705
Bodia2705
Κατάταξη: 1858/1981
Κέρδος: -341.32
Home Away
-172 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.80
maer20
maer20
Κατάταξη: 2057/1981
Κέρδος: -2220.57
Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα - Έμερσον Τζόουνς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Bodia2705 (με -1.47% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 5.8 κέρδος ποντάροντας 10 στο Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (-172) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει maer20 με -5.0% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (-167) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 6.0. Ο GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (-16.08% απόδοση) επέλεξε -167 για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα στην αγορά Home Away. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 6.0 κέρδος εάν είναι σωστό.

Bodia2705
Bodia2705
Κατάταξη: 732/1981
Yield: -1.47%
Home Away
-172 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.80
maer20
maer20
Κατάταξη: 1011/1981
Yield: -5.0%
Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00
GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Κατάταξη: 1469/1981
Yield: -16.08%
Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα - Έμερσον Τζόουνς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! GOAL 90+ 🇺🇦⚽, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 0.62 10 σε πιθανότητες -167 για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 6.0 κέρδος. Bodia2705 (ODI: -19.94) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 5.8 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (-172) στο στοίχημα Home Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -316.79), maer20, επέλεξε την αγορά Home Away πηγαίνοντας με 10 ποντάρισμα σε πιθανότητες -167 για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα, εκτιμώντας το κέρδος 6.0.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Κατάταξη: 537/1981
ODI: 0.62
Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00
Bodia2705
Bodia2705
Κατάταξη: 1893/1981
ODI: -19.94
Home Away
-172 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.80
maer20
maer20
Κατάταξη: 2039/1981
ODI: -316.79
Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα εναντίον Έμερσον Τζόουνς

Τι αποτέλεσμα για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα εναντίον Έμερσον Τζόουνς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Νταγιάνα Γιαστρέμσκα στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -167, με συμμετοχή της 10, από GOAL 90+ 🇺🇦⚽. Ένα στοίχημα στο Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (-172) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από Bodia2705 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Νταγιάνα Γιαστρέμσκα στην Home Awayαγορά, στην οποία maer20 τοποθετεί 10στις αποδόσεις των -167.

Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00
Home Away
-172 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.80
Home Away
-167 for Νταγιάνα Γιαστρέμσκα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.00

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Νταγιάνα Γιαστρέμσκα εναντίον Έμερσον Τζόουνς. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (odds of -172). Ενώ, η νίκη για την Έμερσον Τζόουνς (+135) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Νταγιάνα Γιαστρέμσκα vs Έμερσον Τζόουνς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -167 για Νταγιάνα Γιαστρέμσκα (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα