24.10.2026 22:00 • United States • NHL Stanley Cup 2026/2027

Σιάτλ Κράκεν - Μινεσότα Γουάιλντ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Σιάτλ Κράκεν έναντι του Μινεσότα Γουάιλντ διεξάγεται στις 22:00 στις 24.10.2026.

Σιάτλ Κράκεν
—
Minnesota Wild
Μινεσότα Γουάιλντ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Σιάτλ Κράκεν εναντίον Μινεσότα Γουάιλντ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Σιάτλ Κράκεν" με αποδόσεις +200 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Σιάτλ Κράκεν
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σιάτλ Κράκεν - Μινεσότα Γουάιλντ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο savic (κατάταξη στο 95 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 16.0 σε κέρδος ποντάροντας 8 στο Σιάτλ Κράκεν (+200) στο στοίχημα Home Draw Away.

savic
savic
Κατάταξη: 95/1969
Κέρδος: 72.23
Home Draw Away
+200 for Σιάτλ Κράκεν
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Σιάτλ Κράκεν - Μινεσότα Γουάιλντ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το savic (με 0.34% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 16.0 κέρδος ποντάροντας 8 στο Σιάτλ Κράκεν (+200) στην αγορά Home Draw Away.

savic
savic
Κατάταξη: 624/1969
Yield: 0.34%
Home Draw Away
+200 for Σιάτλ Κράκεν
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σιάτλ Κράκεν - Μινεσότα Γουάιλντ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! savic, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 207.93 8 σε πιθανότητες +200 για Σιάτλ Κράκεν στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 16.0 κέρδος.

savic
savic
Κατάταξη: 39/1969
ODI: 207.93
Home Draw Away
+200 for Σιάτλ Κράκεν
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Σιάτλ Κράκεν εναντίον Μινεσότα Γουάιλντ

Τι αποτέλεσμα για Σιάτλ Κράκεν εναντίον Μινεσότα Γουάιλντ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Σιάτλ Κράκεν στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +200, με συμμετοχή της 8, από savic.

Home Draw Away
+200 for Σιάτλ Κράκεν
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Σιάτλ Κράκεν εναντίον Μινεσότα Γουάιλντ. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Σιάτλ Κράκεν (απόδοση +200). Ενώ, μια νίκη για το Μινεσότα Γουάιλντ (+105) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+295).

1 100%
X 0%
2 0%

Σιάτλ Κράκεν vs Μινεσότα Γουάιλντ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +200 για Σιάτλ Κράκεν (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα