24.10.2026 03:30 • China • Chinese Super League 2026

Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ - Κινγκντάο Χαινιού Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ έναντι του Κινγκντάο Χαινιού διεξάγεται στις 03:30 στις 24.10.2026.

Chongqing Tongliang Long
Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
—
Qingdao Hainiu
Κινγκντάο Χαινιού

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ εναντίον Κινγκντάο Χαινιού που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Asian Handicap (0)" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw" με αποδόσεις +986 από 1 από 1 χρήστες. Μια άλλη δημοφιλής γραμμή στοιχημάτων είναι το "Home Draw Away" με αποτέλεσμα "Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ" (απόδοση -400) από 100%.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Asian Handicap (0)
Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw
100%
1 από 1 tipsters
Home Draw Away
Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
100%
1 από 1 tipsters
Correct Score
2:1
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ - Κινγκντάο Χαινιού αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Geli_magrinho (κατάταξη στο 2048 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 2.5 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ (-400) στο στοίχημα Home Draw Away. Ο supcio από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 2058), δίνει μια συμβουλή για +986 για Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw (Asian Handicap (0)) ποντάροντας 4 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 39.44. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (2066 αυτή τη σεζόν), ο mich81 εκτιμά ότι θα έχει 50.16 σε κέρδος ποντάροντας 6 σε +836 για 2:1 στην αγορά Correct Score.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Κατάταξη: 2048/1963
Κέρδος: -2320.79
Home Draw Away
-400 for Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.50
supcio
supcio
Κατάταξη: 2058/1963
Κέρδος: -3454.63
Asian Handicap (0)
+986 for Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 39.44
mich81
mich81
Κατάταξη: 2066/1963
Κέρδος: -5021.43
Correct Score
+836 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 50.16

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ - Κινγκντάο Χαινιού αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το mich81 (με -4.62% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 50.16 κέρδος ποντάροντας 6 στο 2:1 (+836) στην αγορά Correct Score. Στη συνέχεια, υπάρχει Geli_magrinho με -6.68% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ (-400) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 2.5. Ο supcio (-8.56% απόδοση) επέλεξε +986 για Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw στην αγορά Asian Handicap (0). Το ποντάρισμα 4 θα αποφέρει 39.44 κέρδος εάν είναι σωστό.

mich81
mich81
Κατάταξη: 975/1963
Yield: -4.62%
Correct Score
+836 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 50.16
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Κατάταξη: 1113/1963
Yield: -6.68%
Home Draw Away
-400 for Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.50
supcio
supcio
Κατάταξη: 1207/1963
Yield: -8.56%
Asian Handicap (0)
+986 for Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 39.44

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ - Κινγκντάο Χαινιού από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! mich81, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 445.52 6 σε πιθανότητες +836 για 2:1 στην αγορά Correct Score. Μπορεί να έχει 50.16 κέρδος. Geli_magrinho (ODI: -395.99) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 2.5 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ (-400) στο στοίχημα Home Draw Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -1847.13), supcio, επέλεξε την αγορά Asian Handicap (0) πηγαίνοντας με 4 ποντάρισμα σε πιθανότητες +986 για Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw, εκτιμώντας το κέρδος 39.44.

mich81
mich81
Κατάταξη: 21/1963
ODI: 445.52
Correct Score
+836 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 50.16
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Κατάταξη: 2032/1963
ODI: -395.99
Home Draw Away
-400 for Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.50
supcio
supcio
Κατάταξη: 2053/1963
ODI: -1847.13
Asian Handicap (0)
+986 for Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 39.44

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ εναντίον Κινγκντάο Χαινιού

Τι αποτέλεσμα για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ εναντίον Κινγκντάο Χαινιού προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -400, με συμμετοχή της 10, από Geli_magrinho. Ένα στοίχημα στο Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw (+986) στην Asian Handicap (0) αγορά με συμμετοχή των 4 από supcio είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι 2:1 στην Correct Scoreαγορά, στην οποία mich81 τοποθετεί 6στις αποδόσεις των +836.

Home Draw Away
-400 for Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.50
Asian Handicap (0)
+986 for Κινγκντάο Χαινιού (0), money back on draw
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 39.44
Correct Score
+836 for 2:1
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 50.16

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ εναντίον Κινγκντάο Χαινιού. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ (απόδοση -400). Ενώ, μια νίκη για το Κινγκντάο Χαινιού (+998) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+475).

1 100%
X 0%
2 0%
Πρόβλεψη:
Πιθανότητες +836 για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ 2:1 Κινγκντάο Χαινιού

Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ vs Κινγκντάο Χαινιού Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -400 για Τσονγκτσίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα