26.09.2026 12:00 • United States • NCAA 2026/2027

Μπέιλορ Μπέρς - Κολοράντο Μπάφαλος Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Μπέιλορ Μπέρς έναντι του Κολοράντο Μπάφαλος διεξάγεται στις 12:00 στις 26.09.2026.

Baylor Bears
Μπέιλορ Μπέρς
—
Colorado Buffaloes
Κολοράντο Μπάφαλος

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Μπέιλορ Μπέρς εναντίον Κολοράντο Μπάφαλος που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Κολοράντο Μπάφαλος" με αποδόσεις +295 από 2 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Κολοράντο Μπάφαλος
100%
2 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπέιλορ Μπέρς - Κολοράντο Μπάφαλος αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Sharonsm (κατάταξη στο 1484 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 23.6 σε κέρδος ποντάροντας 8 στο Κολοράντο Μπάφαλος (+295) στο στοίχημα Home Away. Ο Antonhundballl από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1773), δίνει μια συμβουλή για +295 για Κολοράντο Μπάφαλος (Home Away) ποντάροντας 8 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 23.6.

Sharonsm
Sharonsm
Κατάταξη: 1484/1675
Κέρδος: -190.06
Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60
Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 1773/1675
Κέρδος: -1961.18
Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Μπέιλορ Μπέρς - Κολοράντο Μπάφαλος αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Sharonsm (με -5.38% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 23.6 κέρδος ποντάροντας 8 στο Κολοράντο Μπάφαλος (+295) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει Antonhundballl με -9.02% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 8 ποντάρισμα για Κολοράντο Μπάφαλος (+295) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 23.6.

Sharonsm
Sharonsm
Κατάταξη: 860/1675
Yield: -5.38%
Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60
Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 1047/1675
Yield: -9.02%
Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπέιλορ Μπέρς - Κολοράντο Μπάφαλος από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Antonhundballl, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 1114.15 8 σε πιθανότητες +295 για Κολοράντο Μπάφαλος στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 23.6 κέρδος. Sharonsm (ODI: 11.28) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 23.6 κέρδος τοποθετώντας το 8 στο Κολοράντο Μπάφαλος (+295) στο στοίχημα Home Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 7/1675
ODI: 1114.15
Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60
Sharonsm
Sharonsm
Κατάταξη: 182/1675
ODI: 11.28
Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Μπέιλορ Μπέρς εναντίον Κολοράντο Μπάφαλος

Τι αποτέλεσμα για Μπέιλορ Μπέρς εναντίον Κολοράντο Μπάφαλος προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Κολοράντο Μπάφαλος στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +295, με συμμετοχή της 8, από Sharonsm. Ένα στοίχημα στο Κολοράντο Μπάφαλος (+295) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 8 από Antonhundballl είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60
Home Away
+295 for Κολοράντο Μπάφαλος
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 23.60

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Μπέιλορ Μπέρς εναντίον Κολοράντο Μπάφαλος. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Κολοράντο Μπάφαλος (odds of +295). Η νίκη για την Μπέιλορ Μπέρς (-357) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Μπέιλορ Μπέρς vs Κολοράντο Μπάφαλος Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +295 για Κολοράντο Μπάφαλος (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα