26.09.2026 08:00 • Norway • 2. Division 2026

Κέλσας Όσλο - Φόλο Φότμπαλ Σκι Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Κέλσας Όσλο έναντι του Φόλο Φότμπαλ Σκι διεξάγεται στις 08:00 στις 26.09.2026.

Kjelsas Oslo
Κέλσας Όσλο
—
Follo Fotball Ski
Φόλο Φότμπαλ Σκι

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Κέλσας Όσλο εναντίον Φόλο Φότμπαλ Σκι που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Φόλο Φότμπαλ Σκι" με αποδόσεις +760 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Φόλο Φότμπαλ Σκι
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κέλσας Όσλο - Φόλο Φότμπαλ Σκι αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1791 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 45.6 σε κέρδος ποντάροντας 6 στο Φόλο Φότμπαλ Σκι (+760) στο στοίχημα Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1791/1674
Κέρδος: -27207.1
Home Draw Away
+760 for Φόλο Φότμπαλ Σκι
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 45.60

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Κέλσας Όσλο - Φόλο Φότμπαλ Σκι αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.71% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 45.6 κέρδος ποντάροντας 6 στο Φόλο Φότμπαλ Σκι (+760) στην αγορά Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1292/1674
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+760 for Φόλο Φότμπαλ Σκι
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 45.60

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κέλσας Όσλο - Φόλο Φότμπαλ Σκι από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -30811.4 6 σε πιθανότητες +760 για Φόλο Φότμπαλ Σκι στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 45.6 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1789/1674
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+760 for Φόλο Φότμπαλ Σκι
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 45.60

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Κέλσας Όσλο εναντίον Φόλο Φότμπαλ Σκι

Τι αποτέλεσμα για Κέλσας Όσλο εναντίον Φόλο Φότμπαλ Σκι προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Φόλο Φότμπαλ Σκι στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +760, με συμμετοχή της 6, από abreujg78.

Home Draw Away
+760 for Φόλο Φότμπαλ Σκι
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 45.60

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Κέλσας Όσλο εναντίον Φόλο Φότμπαλ Σκι. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων είναι μια νίκη για Φόλο Φότμπαλ Σκι (απόδοση +760). Μια νίκη για το Κέλσας Όσλο (-455) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+608).

1 0%
X 0%
2 100%

Κέλσας Όσλο vs Φόλο Φότμπαλ Σκι Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +760 για Φόλο Φότμπαλ Σκι (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα