26.09.2026 16:00 • United States • NCAA 2026/2027

Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς - Χιούστον Κούγκαρς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς έναντι του Χιούστον Κούγκαρς διεξάγεται στις 16:00 στις 26.09.2026.

Georgia Southern Eagles
Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς
—
Houston Cougars
Χιούστον Κούγκαρς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς εναντίον Χιούστον Κούγκαρς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς" με αποδόσεις +703 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς - Χιούστον Κούγκαρς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Antonhundballl (κατάταξη στο 1773 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 42.18 σε κέρδος ποντάροντας 6 στο Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς (+703) στο στοίχημα Home Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 1773/1674
Κέρδος: -1961.18
Home Away
+703 for Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 42.18

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς - Χιούστον Κούγκαρς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Antonhundballl (με -9.02% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 42.18 κέρδος ποντάροντας 6 στο Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς (+703) στην αγορά Home Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 1047/1674
Yield: -9.02%
Home Away
+703 for Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 42.18

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς - Χιούστον Κούγκαρς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Antonhundballl, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 1114.15 6 σε πιθανότητες +703 για Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 42.18 κέρδος.

Antonhundballl
Antonhundballl
Κατάταξη: 7/1674
ODI: 1114.15
Home Away
+703 for Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 42.18

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς εναντίον Χιούστον Κούγκαρς

Τι αποτέλεσμα για Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς εναντίον Χιούστον Κούγκαρς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +703, με συμμετοχή της 6, από Antonhundballl.

Home Away
+703 for Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 42.18

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς εναντίον Χιούστον Κούγκαρς. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς (odds of +703). Ενώ, η νίκη για την Χιούστον Κούγκαρς (-909) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς vs Χιούστον Κούγκαρς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +703 για Τζόρτζια Σάουθερν Ιγκλς (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα