30.07.2026 07:36 Ireland ITF W50 Dublin 2026

Βικτώρια Μορβάγιοβα - Εστέερ Αντεσίνα Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Βικτώρια Μορβάγιοβα έναντι του Εστέερ Αντεσίνα διεξάγεται στις 07:36 στις 30.07.2026.

Βικτώρια Μορβάγιοβα
Εστέερ Αντεσίνα

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Βικτώρια Μορβάγιοβα εναντίον Εστέερ Αντεσίνα που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Βικτώρια Μορβάγιοβα" με αποδόσεις -196 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Βικτώρια Μορβάγιοβα
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Βικτώρια Μορβάγιοβα - Εστέερ Αντεσίνα αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Oddslayer (κατάταξη στο 968 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 5.1 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Βικτώρια Μορβάγιοβα (-196) στο στοίχημα Home Away.

Oddslayer
Oddslayer
Κατάταξη: 968/2045
Κέρδος: -7.8
Home Away
-196 for Βικτώρια Μορβάγιοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Βικτώρια Μορβάγιοβα - Εστέερ Αντεσίνα αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Oddslayer (με -15.6% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 5.1 κέρδος ποντάροντας 10 στο Βικτώρια Μορβάγιοβα (-196) στην αγορά Home Away.

Oddslayer
Oddslayer
Κατάταξη: 1341/2045
Yield: -15.6%
Home Away
-196 for Βικτώρια Μορβάγιοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Βικτώρια Μορβάγιοβα - Εστέερ Αντεσίνα από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Oddslayer, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 0.17 10 σε πιθανότητες -196 για Βικτώρια Μορβάγιοβα στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 5.1 κέρδος.

Oddslayer
Oddslayer
Κατάταξη: 807/2045
ODI: 0.17
Home Away
-196 for Βικτώρια Μορβάγιοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Βικτώρια Μορβάγιοβα εναντίον Εστέερ Αντεσίνα

Τι αποτέλεσμα για Βικτώρια Μορβάγιοβα εναντίον Εστέερ Αντεσίνα προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Βικτώρια Μορβάγιοβα στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -196, με συμμετοχή της 10, από Oddslayer.

Home Away
-196 for Βικτώρια Μορβάγιοβα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Βικτώρια Μορβάγιοβα εναντίον Εστέερ Αντεσίνα. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Βικτώρια Μορβάγιοβα (odds of -196). Ενώ, η νίκη για την Εστέερ Αντεσίνα (+158) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Βικτώρια Μορβάγιοβα vs Εστέερ Αντεσίνα Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -196 για Βικτώρια Μορβάγιοβα (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα