25.09.2026 11:00 • World • Friendly International Matches U19 2025/2026

Σλοβακία U19 - Καζακστάν U19 Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Σλοβακία U19 έναντι του Καζακστάν U19 διεξάγεται στις 11:00 στις 25.09.2026.

Σλοβακία U19
—
Καζακστάν U19

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Σλοβακία U19 εναντίον Καζακστάν U19 που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Σλοβακία U19" με αποδόσεις +106 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Σλοβακία U19
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σλοβακία U19 - Καζακστάν U19 αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1769 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 10.6 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Σλοβακία U19 (+106) στο στοίχημα Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1769/1664
Κέρδος: -27008.1
Home Draw Away
+106 for Σλοβακία U19
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.60

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Σλοβακία U19 - Καζακστάν U19 αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -19.15% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 10.6 κέρδος ποντάροντας 10 στο Σλοβακία U19 (+106) στην αγορά Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Draw Away
+106 for Σλοβακία U19
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.60

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σλοβακία U19 - Καζακστάν U19 από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -29942.3 10 σε πιθανότητες +106 για Σλοβακία U19 στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 10.6 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Draw Away
+106 for Σλοβακία U19
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.60

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Σλοβακία U19 εναντίον Καζακστάν U19

Τι αποτέλεσμα για Σλοβακία U19 εναντίον Καζακστάν U19 προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Σλοβακία U19 στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +106, με συμμετοχή της 10, από abreujg78.

Home Draw Away
+106 for Σλοβακία U19
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.60

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Σλοβακία U19 εναντίον Καζακστάν U19. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Σλοβακία U19 (απόδοση +106). Ενώ, μια νίκη για το Καζακστάν U19 (+195) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+261).

1 100%
X 0%
2 0%

Σλοβακία U19 vs Καζακστάν U19 Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +106 για Σλοβακία U19 (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα