25.09.2026 07:00 • Turkey • WTA 125k Ankara 2026

Μπέρφου Τζενγκίζ - Χαν Σι Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Μπέρφου Τζενγκίζ έναντι του Χαν Σι διεξάγεται στις 07:00 στις 25.09.2026.

Μπέρφου Τζενγκίζ
—
Χαν Σι

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Μπέρφου Τζενγκίζ εναντίον Χαν Σι που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Μπέρφου Τζενγκίζ" με αποδόσεις +150 από 2 από 2 χρήστες. Μια άλλη δημοφιλής γραμμή στοιχημάτων είναι το "Game Asian Handicap (2.5)" με αποτέλεσμα "Χαν Σι (-2.5)" (απόδοση -128) από 100%.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Μπέρφου Τζενγκίζ
100%
2 από 2 tipsters
Game Asian Handicap (2.5)
Χαν Σι (-2.5)
100%
1 από 1 tipsters
Over/Under 22
Over
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπέρφου Τζενγκίζ - Χαν Σι αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο savic (κατάταξη στο 1576 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 15.0 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπέρφου Τζενγκίζ (+150) στο στοίχημα Home Away. Ο Zubr από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1605), δίνει μια συμβουλή για -128 για Χαν Σι (-2.5) (Game Asian Handicap (2.5)) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 7.8. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1769 αυτή τη σεζόν), ο abreujg78 εκτιμά ότι θα έχει 15.0 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε +150 για Μπέρφου Τζενγκίζ στην αγορά Home Away.

savic
savic
Κατάταξη: 1576/1664
Κέρδος: -326.71
Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00
savic
savic
Κατάταξη: 1576/1664
Κέρδος: -326.71
Over/Under 22
+108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.80
Zubr
Zubr
Κατάταξη: 1605/1664
Κέρδος: -392.45
Game Asian Handicap (2.5)
-128 for Χαν Σι (-2.5)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.80
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1769/1664
Κέρδος: -27008.1
Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Μπέρφου Τζενγκίζ - Χαν Σι αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Zubr (με -2.62% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 7.8 κέρδος ποντάροντας 10 στο Χαν Σι (-2.5) (-128) στην αγορά Game Asian Handicap (2.5). Στη συνέχεια, υπάρχει savic με -3.23% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Μπέρφου Τζενγκίζ (+150) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 15.0. Ο abreujg78 (-19.15% απόδοση) επέλεξε +150 για Μπέρφου Τζενγκίζ στην αγορά Home Away. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 15.0 κέρδος εάν είναι σωστό.

Zubr
Zubr
Κατάταξη: 687/1664
Yield: -2.62%
Game Asian Handicap (2.5)
-128 for Χαν Σι (-2.5)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.80
savic
savic
Κατάταξη: 729/1664
Yield: -3.23%
Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00
savic
savic
Κατάταξη: 729/1664
Yield: -3.23%
Over/Under 22
+108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.80
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπέρφου Τζενγκίζ - Χαν Σι από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! savic, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 196.77 10 σε πιθανότητες +150 για Μπέρφου Τζενγκίζ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 15.0 κέρδος. Zubr (ODI: 60.41) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 7.8 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Χαν Σι (-2.5) (-128) στο στοίχημα Game Asian Handicap (2.5). Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -29942.3), abreujg78, επέλεξε την αγορά Home Away πηγαίνοντας με 10 ποντάρισμα σε πιθανότητες +150 για Μπέρφου Τζενγκίζ, εκτιμώντας το κέρδος 15.0.

savic
savic
Κατάταξη: 36/1664
ODI: 196.77
Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00
savic
savic
Κατάταξη: 36/1664
ODI: 196.77
Over/Under 22
+108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.80
Zubr
Zubr
Κατάταξη: 77/1664
ODI: 60.41
Game Asian Handicap (2.5)
-128 for Χαν Σι (-2.5)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.80
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Μπέρφου Τζενγκίζ εναντίον Χαν Σι

Τι αποτέλεσμα για Μπέρφου Τζενγκίζ εναντίον Χαν Σι προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Μπέρφου Τζενγκίζ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +150, με συμμετοχή της 10, από savic. Ένα στοίχημα στο Χαν Σι (-2.5) (-128) στην Game Asian Handicap (2.5) αγορά με συμμετοχή των 10 από Zubr είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Μπέρφου Τζενγκίζ στην Home Awayαγορά, στην οποία abreujg78 τοποθετεί 10στις αποδόσεις των +150.

Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00
Over/Under 22
+108 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 10.80
Game Asian Handicap (2.5)
-128 for Χαν Σι (-2.5)
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.80
Home Away
+150 for Μπέρφου Τζενγκίζ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.00

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Μπέρφου Τζενγκίζ εναντίον Χαν Σι. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Μπέρφου Τζενγκίζ (odds of +150). Ενώ, η νίκη για την Χαν Σι (-169) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Μπέρφου Τζενγκίζ vs Χαν Σι Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +150 για Μπέρφου Τζενγκίζ (Home Away)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες +108 για Over (Over/Under 22)
Συμβουλή 3:
Πιθανότητες -128 για Χαν Σι (-2.5) (Game Asian Handicap (2.5))
Παίξε υπεύθυνα