22.09.2026 07:30 France ATP Challenger Saint-Tropez 2026

Νικολάι Μπουντκόβ Κερ - Μπίλι Χάρις Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Νικολάι Μπουντκόβ Κερ έναντι του Μπίλι Χάρις διεξάγεται στις 07:30 στις 22.09.2026.

Νικολάι Μπουντκόβ Κερ
Μπίλι Χάρις

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Νικολάι Μπουντκόβ Κερ εναντίον Μπίλι Χάρις που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Νικολάι Μπουντκόβ Κερ" με αποδόσεις -182 από 1 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Νικολάι Μπουντκόβ Κερ
50%
1 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νικολάι Μπουντκόβ Κερ - Μπίλι Χάρις αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο savic (κατάταξη στο 1337 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 5.5 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Νικολάι Μπουντκόβ Κερ (-182) στο στοίχημα Home Away. Ο GamblingSport19 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1710), δίνει μια συμβουλή για +158 για Μπίλι Χάρις (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 15.8.

savic
savic
Κατάταξη: 1337/1638
Κέρδος: -129.41
Home Away
-182 for Νικολάι Μπουντκόβ Κερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
GamblingSport19
GamblingSport19
Κατάταξη: 1710/1638
Κέρδος: -2190.52
Home Away
+158 for Μπίλι Χάρις
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.80

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Νικολάι Μπουντκόβ Κερ - Μπίλι Χάρις αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το savic (με -1.41% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 5.5 κέρδος ποντάροντας 10 στο Νικολάι Μπουντκόβ Κερ (-182) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει GamblingSport19 με -11.96% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Μπίλι Χάρις (+158) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 15.8.

savic
savic
Κατάταξη: 598/1638
Yield: -1.41%
Home Away
-182 for Νικολάι Μπουντκόβ Κερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
GamblingSport19
GamblingSport19
Κατάταξη: 1104/1638
Yield: -11.96%
Home Away
+158 for Μπίλι Χάρις
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.80

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νικολάι Μπουντκόβ Κερ - Μπίλι Χάρις από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! savic, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 186.05 10 σε πιθανότητες -182 για Νικολάι Μπουντκόβ Κερ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 5.5 κέρδος. GamblingSport19 (ODI: -7399.85) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 15.8 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Μπίλι Χάρις (+158) στο στοίχημα Home Away.

savic
savic
Κατάταξη: 38/1638
ODI: 186.05
Home Away
-182 for Νικολάι Μπουντκόβ Κερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
GamblingSport19
GamblingSport19
Κατάταξη: 1716/1638
ODI: -7399.85
Home Away
+158 for Μπίλι Χάρις
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.80

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Νικολάι Μπουντκόβ Κερ εναντίον Μπίλι Χάρις

Τι αποτέλεσμα για Νικολάι Μπουντκόβ Κερ εναντίον Μπίλι Χάρις προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Νικολάι Μπουντκόβ Κερ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -182, με συμμετοχή της 10, από savic. Ένα στοίχημα στο Μπίλι Χάρις (+158) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από GamblingSport19 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Away
-182 for Νικολάι Μπουντκόβ Κερ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
Home Away
+158 for Μπίλι Χάρις
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 15.80

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Νικολάι Μπουντκόβ Κερ εναντίον Μπίλι Χάρις. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 50% των ψήφων, είναι νίκη για την Νικολάι Μπουντκόβ Κερ (odds of -182). Ενώ, η νίκη για την Μπίλι Χάρις (+158) έχει συγκεντρώσει 50% των ψήφων.

1 50%
2 50%

Νικολάι Μπουντκόβ Κερ vs Μπίλι Χάρις Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -182 για Νικολάι Μπουντκόβ Κερ (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα