24.08.2026 19:30 Mexico WTA Monterrey, Doubles 2026

Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. - Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. έναντι του Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. διεξάγεται στις 19:30 στις 24.08.2026.

Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α.
Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. εναντίον Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ." με αποδόσεις -5000 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. - Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1386 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 0.2 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. (-5000) στο στοίχημα Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1386/1245
Κέρδος: -6628.54
Home Away
-5000 for Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.20

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. - Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -21.17% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 0.2 κέρδος ποντάροντας 10 στο Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. (-5000) στην αγορά Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1014/1245
Yield: -21.17%
Home Away
-5000 for Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.20

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. - Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -8705.91 10 σε πιθανότητες -5000 για Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 0.2 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1384/1245
ODI: -8705.91
Home Away
-5000 for Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.20

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. εναντίον Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.

Τι αποτέλεσμα για Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. εναντίον Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -5000, με συμμετοχή της 10, από abreujg78.

Home Away
-5000 for Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.20

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. εναντίον Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ.. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. (odds of -5000). Η νίκη για την Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. (-5000) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Κιτσενόκ Ν./Σουτιζιάδι Α. vs Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -5000 για Κράφτσικ Ντ./Όλμος Γ. (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα