24.08.2026 18:30 Mexico WTA Monterrey 2026

Αλίσια Παρκς - Μαρτσίνκο Πέτρα Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Αλίσια Παρκς έναντι του Μαρτσίνκο Πέτρα διεξάγεται στις 18:30 στις 24.08.2026.

Αλίσια Παρκς
Μαρτσίνκο Πέτρα

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Αλίσια Παρκς εναντίον Μαρτσίνκο Πέτρα που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Μαρτσίνκο Πέτρα" με αποδόσεις -130 από 1 από 2 χρήστες. Μια άλλη δημοφιλής γραμμή στοιχημάτων είναι το "Home Away, 1st Set" με αποτέλεσμα "Μαρτσίνκο Πέτρα" (απόδοση -159) από 100%.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Μαρτσίνκο Πέτρα
50%
1 από 2 tipsters
Home Away, 1st Set
Μαρτσίνκο Πέτρα
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Αλίσια Παρκς - Μαρτσίνκο Πέτρα αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Noizyfoxxx (κατάταξη στο 1205 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 4.32 σε κέρδος ποντάροντας 4 στο Αλίσια Παρκς (+108) στο στοίχημα Home Away. Ο Niroj Haley bartlett από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1207), δίνει μια συμβουλή για -130 για Μαρτσίνκο Πέτρα (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 7.7. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1320 αυτή τη σεζόν), ο Geli_magrinho εκτιμά ότι θα έχει 6.3 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε -159 για Μαρτσίνκο Πέτρα στην αγορά Home Away, 1st Set.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Κατάταξη: 1205/1238
Κέρδος: -178.11
Home Away
+108 for Αλίσια Παρκς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.32
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Κατάταξη: 1207/1238
Κέρδος: -180.68
Home Away
-130 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Κατάταξη: 1320/1238
Κέρδος: -425.32
Home Away, 1st Set
-159 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Αλίσια Παρκς - Μαρτσίνκο Πέτρα αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Niroj Haley bartlett (με -4.42% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 7.7 κέρδος ποντάροντας 10 στο Μαρτσίνκο Πέτρα (-130) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει Geli_magrinho με -4.58% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Μαρτσίνκο Πέτρα (-159) στο Home Away, 1st Set. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 6.3. Ο Noizyfoxxx (-10.85% απόδοση) επέλεξε +108 για Αλίσια Παρκς στην αγορά Home Away. Το ποντάρισμα 4 θα αποφέρει 4.32 κέρδος εάν είναι σωστό.

Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Κατάταξη: 604/1238
Yield: -4.42%
Home Away
-130 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Κατάταξη: 610/1238
Yield: -4.58%
Home Away, 1st Set
-159 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Κατάταξη: 835/1238
Yield: -10.85%
Home Away
+108 for Αλίσια Παρκς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.32

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Αλίσια Παρκς - Μαρτσίνκο Πέτρα από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Noizyfoxxx, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -16.89 4 σε πιθανότητες +108 για Αλίσια Παρκς στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 4.32 κέρδος. Niroj Haley bartlett (ODI: -42.3) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 7.7 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Μαρτσίνκο Πέτρα (-130) στο στοίχημα Home Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -57.98), Geli_magrinho, επέλεξε την αγορά Home Away, 1st Set πηγαίνοντας με 10 ποντάρισμα σε πιθανότητες -159 για Μαρτσίνκο Πέτρα, εκτιμώντας το κέρδος 6.3.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Κατάταξη: 1286/1238
ODI: -16.89
Home Away
+108 for Αλίσια Παρκς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.32
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Κατάταξη: 1330/1238
ODI: -42.3
Home Away
-130 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Κατάταξη: 1341/1238
ODI: -57.98
Home Away, 1st Set
-159 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Αλίσια Παρκς εναντίον Μαρτσίνκο Πέτρα

Τι αποτέλεσμα για Αλίσια Παρκς εναντίον Μαρτσίνκο Πέτρα προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Αλίσια Παρκς στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +108, με συμμετοχή της 4, από Noizyfoxxx. Ένα στοίχημα στο Μαρτσίνκο Πέτρα (-130) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από Niroj Haley bartlett είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Μαρτσίνκο Πέτρα στην Home Away, 1st Setαγορά, στην οποία Geli_magrinho τοποθετεί 10στις αποδόσεις των -159.

Home Away
+108 for Αλίσια Παρκς
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.32
Home Away
-130 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Home Away, 1st Set
-159 for Μαρτσίνκο Πέτρα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Αλίσια Παρκς εναντίον Μαρτσίνκο Πέτρα. Η κορυφαία πρόβλεψη με 50% των ψήφων είναι νίκη για την Μαρτσίνκο Πέτρα (odds of -130). Η νίκη για την Αλίσια Παρκς (+108) έχει συγκεντρώσει 50% των ψήφων.

1 50%
2 50%

Αλίσια Παρκς vs Μαρτσίνκο Πέτρα Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +108 για Αλίσια Παρκς (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα