04.07.2026 05:00 Republic of Korea KBO 2026

Κία Τάιγκερς - Εν Σι Ντάινoς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Κία Τάιγκερς έναντι του Εν Σι Ντάινoς διεξάγεται στις 05:00 στις 04.07.2026.

Κία Τάιγκερς
NC Dinos
Εν Σι Ντάινoς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Over/Under 9.5
Under
100%
1 από 1 tipsters
Over/Under 8.5
Over
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κία Τάιγκερς - Εν Σι Ντάινoς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο marek15 (κατάταξη στο 1635 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 6.3 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (-159) στο στοίχημα Over/Under 8.5. Ο TEXO από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 2042), δίνει μια συμβουλή για -111 για Under (Over/Under 9.5) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 9.0.

marek15
marek15
Κατάταξη: 1635/1835
Κέρδος: -77.1
Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30
TEXO
TEXO
Κατάταξη: 2042/1835
Κέρδος: -477.36
Over/Under 9.5
-111 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Κία Τάιγκερς - Εν Σι Ντάινoς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το marek15 (με -0.74% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 6.3 κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (-159) στην αγορά Over/Under 8.5. Στη συνέχεια, υπάρχει TEXO με -7.23% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Under (-111) στο Over/Under 9.5. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 9.0.

marek15
marek15
Κατάταξη: 722/1835
Yield: -0.74%
Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30
TEXO
TEXO
Κατάταξη: 1017/1835
Yield: -7.23%
Over/Under 9.5
-111 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.00

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Κία Τάιγκερς - Εν Σι Ντάινoς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! TEXO, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 47.31 10 σε πιθανότητες -111 για Under στην αγορά Over/Under 9.5. Μπορεί να έχει 9.0 κέρδος. marek15 (ODI: 21.72) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 6.3 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Over (-159) στο στοίχημα Over/Under 8.5.

TEXO
TEXO
Κατάταξη: 82/1835
ODI: 47.31
Over/Under 9.5
-111 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.00
marek15
marek15
Κατάταξη: 126/1835
ODI: 21.72
Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Κία Τάιγκερς εναντίον Εν Σι Ντάινoς

Τι αποτέλεσμα για Κία Τάιγκερς εναντίον Εν Σι Ντάινoς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Over στην Over/Under 8.5 αγορά, στις αποδόσεις των -159, με συμμετοχή της 10, από marek15. Ένα στοίχημα στο Under (-111) στην Over/Under 9.5 αγορά με συμμετοχή των 10 από TEXO είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.30
Over/Under 9.5
-111 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 9.00

Κία Τάιγκερς vs Εν Σι Ντάινoς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -159 για Over (Over/Under 8.5)
Παίξε υπεύθυνα