29.08.2026 11:00 Kazakhstan Premier League 2026

Καϊσάρ Κιζιλόρντα - ΦΚ Οκζετπές Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Καϊσάρ Κιζιλόρντα έναντι του ΦΚ Οκζετπές διεξάγεται στις 11:00 στις 29.08.2026.

Kaisar Kyzylorda
Καϊσάρ Κιζιλόρντα
FC Okzhetpes
ΦΚ Οκζετπές

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Καϊσάρ Κιζιλόρντα εναντίον ΦΚ Οκζετπές που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "ΦΚ Οκζετπές" με αποδόσεις +129 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
ΦΚ Οκζετπές
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Καϊσάρ Κιζιλόρντα - ΦΚ Οκζετπές αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Kibetchemu (κατάταξη στο 1297 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 12.9 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο ΦΚ Οκζετπές (+129) στο στοίχημα Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Κατάταξη: 1297/1319
Κέρδος: -179.04
Home Draw Away
+129 for ΦΚ Οκζετπές
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.90

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Καϊσάρ Κιζιλόρντα - ΦΚ Οκζετπές αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Kibetchemu (με -2.98% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 12.9 κέρδος ποντάροντας 10 στο ΦΚ Οκζετπές (+129) στην αγορά Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Κατάταξη: 618/1319
Yield: -2.98%
Home Draw Away
+129 for ΦΚ Οκζετπές
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.90

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Καϊσάρ Κιζιλόρντα - ΦΚ Οκζετπές από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Kibetchemu, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -49.69 10 σε πιθανότητες +129 για ΦΚ Οκζετπές στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 12.9 κέρδος.

Kibetchemu
Kibetchemu
Κατάταξη: 1428/1319
ODI: -49.69
Home Draw Away
+129 for ΦΚ Οκζετπές
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.90

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Καϊσάρ Κιζιλόρντα εναντίον ΦΚ Οκζετπές

Τι αποτέλεσμα για Καϊσάρ Κιζιλόρντα εναντίον ΦΚ Οκζετπές προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο ΦΚ Οκζετπές στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +129, με συμμετοχή της 10, από Kibetchemu.

Home Draw Away
+129 for ΦΚ Οκζετπές
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.90

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Καϊσάρ Κιζιλόρντα εναντίον ΦΚ Οκζετπές. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων είναι μια νίκη για ΦΚ Οκζετπές (απόδοση +129). Μια νίκη για το Καϊσάρ Κιζιλόρντα (+120) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+177).

1 0%
X 0%
2 100%

Καϊσάρ Κιζιλόρντα vs ΦΚ Οκζετπές Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +129 για ΦΚ Οκζετπές (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα