30.08.2026 11:00 United States US Open Women 2026

Τζάσμιν Παολίνι - Βερόνικα Ερτζάβετς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Τζάσμιν Παολίνι έναντι του Βερόνικα Ερτζάβετς διεξάγεται στις 11:00 στις 30.08.2026.

Τζάσμιν Παολίνι
Βερόνικα Ερτζάβετς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Τζάσμιν Παολίνι εναντίον Βερόνικα Ερτζάβετς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Βερόνικα Ερτζάβετς" με αποδόσεις +513 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Βερόνικα Ερτζάβετς
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τζάσμιν Παολίνι - Βερόνικα Ερτζάβετς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο GamblingSport19 (κατάταξη στο 1421 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 30.78 σε κέρδος ποντάροντας 6 στο Βερόνικα Ερτζάβετς (+513) στο στοίχημα Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Κατάταξη: 1421/1319
Κέρδος: -458.5
Home Away
+513 for Βερόνικα Ερτζάβετς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 30.78

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Τζάσμιν Παολίνι - Βερόνικα Ερτζάβετς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το GamblingSport19 (με -5.44% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 30.78 κέρδος ποντάροντας 6 στο Βερόνικα Ερτζάβετς (+513) στην αγορά Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Κατάταξη: 726/1319
Yield: -5.44%
Home Away
+513 for Βερόνικα Ερτζάβετς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 30.78

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τζάσμιν Παολίνι - Βερόνικα Ερτζάβετς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! GamblingSport19, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -1606.62 6 σε πιθανότητες +513 για Βερόνικα Ερτζάβετς στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 30.78 κέρδος.

GamblingSport19
GamblingSport19
Κατάταξη: 1478/1319
ODI: -1606.62
Home Away
+513 for Βερόνικα Ερτζάβετς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 30.78

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Τζάσμιν Παολίνι εναντίον Βερόνικα Ερτζάβετς

Τι αποτέλεσμα για Τζάσμιν Παολίνι εναντίον Βερόνικα Ερτζάβετς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Βερόνικα Ερτζάβετς στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +513, με συμμετοχή της 6, από GamblingSport19.

Home Away
+513 for Βερόνικα Ερτζάβετς
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 30.78

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Τζάσμιν Παολίνι εναντίον Βερόνικα Ερτζάβετς. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Βερόνικα Ερτζάβετς (odds of +513). Η νίκη για την Τζάσμιν Παολίνι (-769) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Τζάσμιν Παολίνι vs Βερόνικα Ερτζάβετς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +513 για Βερόνικα Ερτζάβετς (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα