23.09.2026 23:00 Republic of Korea WTA Seoul 2026

Γιελένα Οσταπένκο - Τέιλα Πρέστον Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Γιελένα Οσταπένκο έναντι του Τέιλα Πρέστον διεξάγεται στις 23:00 στις 23.09.2026.

Γιελένα Οσταπένκο
Τέιλα Πρέστον

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Γιελένα Οσταπένκο εναντίον Τέιλα Πρέστον που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Γιελένα Οσταπένκο" με αποδόσεις -385 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Γιελένα Οσταπένκο
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γιελένα Οσταπένκο - Τέιλα Πρέστον αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Wilhelmine (κατάταξη στο 1727 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 2.6 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Γιελένα Οσταπένκο (-385) στο στοίχημα Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 1727/1646
Κέρδος: -6608.89
Home Away
-385 for Γιελένα Οσταπένκο
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.60

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Γιελένα Οσταπένκο - Τέιλα Πρέστον αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Wilhelmine (με -7.09% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 2.6 κέρδος ποντάροντας 10 στο Γιελένα Οσταπένκο (-385) στην αγορά Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 937/1646
Yield: -7.09%
Home Away
-385 for Γιελένα Οσταπένκο
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.60

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γιελένα Οσταπένκο - Τέιλα Πρέστον από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Wilhelmine, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -8449.89 10 σε πιθανότητες -385 για Γιελένα Οσταπένκο στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 2.6 κέρδος.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 1725/1646
ODI: -8449.89
Home Away
-385 for Γιελένα Οσταπένκο
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.60

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Γιελένα Οσταπένκο εναντίον Τέιλα Πρέστον

Τι αποτέλεσμα για Γιελένα Οσταπένκο εναντίον Τέιλα Πρέστον προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Γιελένα Οσταπένκο στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -385, με συμμετοχή της 10, από Wilhelmine.

Home Away
-385 for Γιελένα Οσταπένκο
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 2.60

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Γιελένα Οσταπένκο εναντίον Τέιλα Πρέστον. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Γιελένα Οσταπένκο (odds of -385). Ενώ, η νίκη για την Τέιλα Πρέστον (+146) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Γιελένα Οσταπένκο vs Τέιλα Πρέστον Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -385 για Γιελένα Οσταπένκο (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα