22.09.2026 13:00 Romania Liga 2 2026/2027

ΑΣΑ Τάργκου Μούρες - Ντινάμο Βουκουρεστίου Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το ΑΣΑ Τάργκου Μούρες έναντι του Ντινάμο Βουκουρεστίου διεξάγεται στις 13:00 στις 22.09.2026.

ΑΣΑ Τάργκου Μούρες
CS Dinamo Bucuresti
Ντινάμο Βουκουρεστίου

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Draw
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΑΣΑ Τάργκου Μούρες - Ντινάμο Βουκουρεστίου αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1728 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 33.06 σε κέρδος ποντάροντας 6 στο Draw (+551) στο στοίχημα Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1728/1641
Κέρδος: -24721.9
Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 33.06

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για ΑΣΑ Τάργκου Μούρες - Ντινάμο Βουκουρεστίου αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.7% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 33.06 κέρδος ποντάροντας 6 στο Draw (+551) στην αγορά Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1251/1641
Yield: -18.7%
Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 33.06

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΑΣΑ Τάργκου Μούρες - Ντινάμο Βουκουρεστίου από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -27901.4 6 σε πιθανότητες +551 για Draw στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 33.06 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1726/1641
ODI: -27901.4
Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 33.06

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για ΑΣΑ Τάργκου Μούρες εναντίον Ντινάμο Βουκουρεστίου

Τι αποτέλεσμα για ΑΣΑ Τάργκου Μούρες εναντίον Ντινάμο Βουκουρεστίου προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Draw στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +551, με συμμετοχή της 6, από abreujg78.

Home Draw Away
+551 for Draw
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 33.06

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα ΑΣΑ Τάργκου Μούρες εναντίον Ντινάμο Βουκουρεστίου. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι η ισοπαλία (απόδοση +551). Μια νίκη για ΑΣΑ Τάργκου Μούρες (-909) συγκέντρωσε 0%. Ο 0% προβλέπει νίκη για Ντινάμο Βουκουρεστίου (+950).

1 0%
X 100%
2 0%

ΑΣΑ Τάργκου Μούρες vs Ντινάμο Βουκουρεστίου Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +551 για Draw (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα