Το γεγονός βρίσκεται σε εξέλιξη
28.08.2026 07:55 World BLAST Open Fall 2026

Τζι Τού Esports - Σπίριτ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Τζι Τού Esports έναντι του Σπίριτ διεξάγεται στις 07:55 στις 28.08.2026.

Τζι Τού Esports
Σπίριτ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Τζι Τού Esports εναντίον Σπίριτ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Winner" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Σπίριτ" με αποδόσεις -270 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Winner
Σπίριτ
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τζι Τού Esports - Σπίριτ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο anna.w (κατάταξη στο 439 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 0.74 σε κέρδος ποντάροντας 2 στο Σπίριτ (-270) στο στοίχημα Winner.

anna.w
Κατάταξη: 439/1309
Κέρδος: 1.94
Winner
-270 for Σπίριτ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.74

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Τζι Τού Esports - Σπίριτ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το anna.w (με 0.3% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 0.74 κέρδος ποντάροντας 2 στο Σπίριτ (-270) στην αγορά Winner.

anna.w
Κατάταξη: 465/1309
Yield: 0.3%
Winner
-270 for Σπίριτ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.74

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Τζι Τού Esports - Σπίριτ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! anna.w, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -8.85 2 σε πιθανότητες -270 για Σπίριτ στην αγορά Winner. Μπορεί να έχει 0.74 κέρδος.

anna.w
Κατάταξη: 1314/1309
ODI: -8.85
Winner
-270 for Σπίριτ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.74

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Τζι Τού Esports εναντίον Σπίριτ

Τι αποτέλεσμα για Τζι Τού Esports εναντίον Σπίριτ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Σπίριτ στην Winner αγορά, στις αποδόσεις των -270, με συμμετοχή της 2, από anna.w.

Winner
-270 for Σπίριτ
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.74

Τζι Τού Esports vs Σπίριτ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -270 για Σπίριτ (Winner)
Παίξε υπεύθυνα