02.08.2026 11:15 Czech Republic FNL 2026/2027

ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα - Σλάβια Πράγας Β' Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα έναντι του Σλάβια Πράγας Β' διεξάγεται στις 11:15 στις 02.08.2026.

Fk Arsenal Ceska Lipa
ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα
Slavia Prague B
Σλάβια Πράγας Β'

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Draw
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα - Σλάβια Πράγας Β' αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Wilhelmine (κατάταξη στο 1 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 16.32 σε κέρδος ποντάροντας 8 στο Draw (+204) στο στοίχημα Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 1/473
Κέρδος: 0.0
Home Draw Away
+204 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα - Σλάβια Πράγας Β' αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Wilhelmine (με 0.0% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 16.32 κέρδος ποντάροντας 8 στο Draw (+204) στην αγορά Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 1/473
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+204 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα - Σλάβια Πράγας Β' από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Wilhelmine, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 0.0 8 σε πιθανότητες +204 για Draw στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 16.32 κέρδος.

Wilhelmine
Wilhelmine
Κατάταξη: 1/473
ODI: 0.0
Home Draw Away
+204 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα εναντίον Σλάβια Πράγας Β'

Τι αποτέλεσμα για ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα εναντίον Σλάβια Πράγας Β' προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Draw στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +204, με συμμετοχή της 8, από Wilhelmine.

Home Draw Away
+204 for Draw
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα εναντίον Σλάβια Πράγας Β'. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι η ισοπαλία (απόδοση +204). Μια νίκη για ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα (+124) συγκέντρωσε 0%. Ο 0% προβλέπει νίκη για Σλάβια Πράγας Β' (+139).

1 0%
X 100%
2 0%

ΦΚ Αρσεναλ Τσέσκα Λίπα vs Σλάβια Πράγας Β' Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +204 για Draw (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα