03.07.2026 03:00 Ethiopia Premier League 2025/2026

Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας - Μπαχίρ Νταρ Κενέμα Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας έναντι του Μπαχίρ Νταρ Κενέμα διεξάγεται στις 03:00 στις 03.07.2026.

Ethiopia Nigd Bank
Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας
Bahir Dar Kenema
Μπαχίρ Νταρ Κενέμα

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Draw
100%
2 από 2 tipsters
Over/Under 3
Over
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας - Μπαχίρ Νταρ Κενέμα αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο KenB (κατάταξη στο 1774 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 19.9 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (+199) στο στοίχημα Over/Under 3. Ο ED8311 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1882), δίνει μια συμβουλή για +124 για Draw (Home Draw Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 12.4. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1926 αυτή τη σεζόν), ο Veselin09 εκτιμά ότι θα έχει 12.4 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε +124 για Draw στην αγορά Home Draw Away.

KenB
Κατάταξη: 1774/1820
Κέρδος: -136.34
Over/Under 3
+199 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.90
ED8311
ED8311
Κατάταξη: 1882/1820
Κέρδος: -207.84
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40
Veselin09
Κατάταξη: 1926/1820
Κέρδος: -253.2
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας - Μπαχίρ Νταρ Κενέμα αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το ED8311 (με -8.43% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 12.4 κέρδος ποντάροντας 10 στο Draw (+124) στην αγορά Home Draw Away. Στη συνέχεια, υπάρχει Veselin09 με -15.3% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Draw (+124) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 12.4. Ο KenB (-17.85% απόδοση) επέλεξε +199 για Over στην αγορά Over/Under 3. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 19.9 κέρδος εάν είναι σωστό.

ED8311
ED8311
Κατάταξη: 1043/1820
Yield: -8.43%
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40
Veselin09
Κατάταξη: 1286/1820
Yield: -15.3%
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40
KenB
Κατάταξη: 1353/1820
Yield: -17.85%
Over/Under 3
+199 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.90

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας - Μπαχίρ Νταρ Κενέμα από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! KenB, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 4.19 10 σε πιθανότητες +199 για Over στην αγορά Over/Under 3. Μπορεί να έχει 19.9 κέρδος. ED8311 (ODI: -1.73) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 12.4 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Draw (+124) στο στοίχημα Home Draw Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -18.77), Veselin09, επέλεξε την αγορά Home Draw Away πηγαίνοντας με 10 ποντάρισμα σε πιθανότητες +124 για Draw, εκτιμώντας το κέρδος 12.4.

KenB
Κατάταξη: 282/1820
ODI: 4.19
Over/Under 3
+199 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.90
ED8311
ED8311
Κατάταξη: 1629/1820
ODI: -1.73
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40
Veselin09
Κατάταξη: 1887/1820
ODI: -18.77
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας εναντίον Μπαχίρ Νταρ Κενέμα

Τι αποτέλεσμα για Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας εναντίον Μπαχίρ Νταρ Κενέμα προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Over στην Over/Under 3 αγορά, στις αποδόσεις των +199, με συμμετοχή της 10, από KenB. Ένα στοίχημα στο Draw (+124) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 10 από ED8311 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Draw στην Home Draw Awayαγορά, στην οποία Veselin09 τοποθετεί 10στις αποδόσεις των +124.

Over/Under 3
+199 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.90
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40
Home Draw Away
+124 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 12.40

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας εναντίον Μπαχίρ Νταρ Κενέμα. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι η ισοπαλία (απόδοση +124). Μια νίκη για Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας συγκέντρωσε 0%. Ο 0% προβλέπει νίκη για Μπαχίρ Νταρ Κενέμα (-2500).

1 0%
X 100%
2 0%

Νιγκντ Μπανκ Αιθιοπίας vs Μπαχίρ Νταρ Κενέμα Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +199 για Over (Over/Under 3)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες +124 για Draw (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα