24.10.2026 21:00 • United States • NBA Including Playoffs 2026/2027

Ντένβερ Νάγκετς - Νιου Ορλεάν Πέλικανς Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Ντένβερ Νάγκετς έναντι του Νιου Ορλεάν Πέλικανς διεξάγεται στις 21:00 στις 24.10.2026.

Denver Nuggets
Ντένβερ Νάγκετς
—
New Orleans Pelicans
Νιου Ορλεάν Πέλικανς

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Ντένβερ Νάγκετς εναντίον Νιου Ορλεάν Πέλικανς που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Ντένβερ Νάγκετς" με αποδόσεις -455 από 2 από 3 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Ντένβερ Νάγκετς
67%
2 από 3 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Ντένβερ Νάγκετς - Νιου Ορλεάν Πέλικανς αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο emgie (κατάταξη στο 123 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 1.1 σε κέρδος ποντάροντας 5 στο Ντένβερ Νάγκετς (-455) στο στοίχημα Home Away. Ο Betkönig2000⚽️🏀🥰 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 449), δίνει μια συμβουλή για -455 για Ντένβερ Νάγκετς (Home Away) ποντάροντας 2 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 0.44. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (2077 αυτή τη σεζόν), ο aphrodite εκτιμά ότι θα έχει 31.2 σε κέρδος ποντάροντας 8 σε +390 για Νιου Ορλεάν Πέλικανς στην αγορά Home Away.

emgie
emgie
Κατάταξη: 123/1971
Κέρδος: 58.33
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 1.10
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Κατάταξη: 449/1971
Κέρδος: 6.03
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.44
aphrodite
aphrodite
Κατάταξη: 2077/1971
Κέρδος: -5021.75
Home Away
+390 for Νιου Ορλεάν Πέλικανς
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 31.20

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Ντένβερ Νάγκετς - Νιου Ορλεάν Πέλικανς αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το emgie (με 3.84% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 1.1 κέρδος ποντάροντας 5 στο Ντένβερ Νάγκετς (-455) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει Betkönig2000⚽️🏀🥰 με 0.42% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 2 ποντάρισμα για Ντένβερ Νάγκετς (-455) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 0.44. Ο aphrodite (-6.5% απόδοση) επέλεξε +390 για Νιου Ορλεάν Πέλικανς στην αγορά Home Away. Το ποντάρισμα 8 θα αποφέρει 31.2 κέρδος εάν είναι σωστό.

emgie
emgie
Κατάταξη: 489/1971
Yield: 3.84%
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 1.10
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Κατάταξη: 619/1971
Yield: 0.42%
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.44
aphrodite
aphrodite
Κατάταξη: 1115/1971
Yield: -6.5%
Home Away
+390 for Νιου Ορλεάν Πέλικανς
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 31.20

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Ντένβερ Νάγκετς - Νιου Ορλεάν Πέλικανς από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! emgie, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 5.53 5 σε πιθανότητες -455 για Ντένβερ Νάγκετς στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 1.1 κέρδος. Betkönig2000⚽️🏀🥰 (ODI: 0.37) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 0.44 κέρδος τοποθετώντας το 2 στο Ντένβερ Νάγκετς (-455) στο στοίχημα Home Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -4218.08), aphrodite, επέλεξε την αγορά Home Away πηγαίνοντας με 8 ποντάρισμα σε πιθανότητες +390 για Νιου Ορλεάν Πέλικανς, εκτιμώντας το κέρδος 31.2.

emgie
emgie
Κατάταξη: 296/1971
ODI: 5.53
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 1.10
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Κατάταξη: 605/1971
ODI: 0.37
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.44
aphrodite
aphrodite
Κατάταξη: 2072/1971
ODI: -4218.08
Home Away
+390 for Νιου Ορλεάν Πέλικανς
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 31.20

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Ντένβερ Νάγκετς εναντίον Νιου Ορλεάν Πέλικανς

Τι αποτέλεσμα για Ντένβερ Νάγκετς εναντίον Νιου Ορλεάν Πέλικανς προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Νιου Ορλεάν Πέλικανς στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +390, με συμμετοχή της 8, από aphrodite. Ένα στοίχημα στο Ντένβερ Νάγκετς (-455) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 5 από emgie είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Ντένβερ Νάγκετς στην Home Awayαγορά, στην οποία Betkönig2000⚽️🏀🥰 τοποθετεί 2στις αποδόσεις των -455.

Home Away
+390 for Νιου Ορλεάν Πέλικανς
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 31.20
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
5/10
Εκτιμώμενο κέρδος 1.10
Home Away
-455 for Ντένβερ Νάγκετς
2/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.44

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Ντένβερ Νάγκετς εναντίον Νιου Ορλεάν Πέλικανς. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 67% των ψήφων, είναι νίκη για την Ντένβερ Νάγκετς (odds of -455). Ενώ, η νίκη για την Νιου Ορλεάν Πέλικανς (+390) έχει συγκεντρώσει 33% των ψήφων.

1 67%
2 33%

Ντένβερ Νάγκετς vs Νιου Ορλεάν Πέλικανς Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -455 για Ντένβερ Νάγκετς (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα