26.09.2026 07:30 • Turkey • WTA 125k Ankara 2026

Ντενίζ Ντιλέκ - Μπέρφου Τζενγκίζ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Ντενίζ Ντιλέκ έναντι του Μπέρφου Τζενγκίζ διεξάγεται στις 07:30 στις 26.09.2026.

Ντενίζ Ντιλέκ
—
Μπέρφου Τζενγκίζ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Ντενίζ Ντιλέκ εναντίον Μπέρφου Τζενγκίζ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Ντενίζ Ντιλέκ" με αποδόσεις +165 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Ντενίζ Ντιλέκ
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Ντενίζ Ντιλέκ - Μπέρφου Τζενγκίζ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1791 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 16.5 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Ντενίζ Ντιλέκ (+165) στο στοίχημα Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1791/1673
Κέρδος: -27207.1
Home Away
+165 for Ντενίζ Ντιλέκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.50

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Ντενίζ Ντιλέκ - Μπέρφου Τζενγκίζ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.71% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 16.5 κέρδος ποντάροντας 10 στο Ντενίζ Ντιλέκ (+165) στην αγορά Home Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1292/1673
Yield: -18.71%
Home Away
+165 for Ντενίζ Ντιλέκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.50

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Ντενίζ Ντιλέκ - Μπέρφου Τζενγκίζ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -30811.4 10 σε πιθανότητες +165 για Ντενίζ Ντιλέκ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 16.5 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1789/1673
ODI: -30811.4
Home Away
+165 for Ντενίζ Ντιλέκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.50

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Ντενίζ Ντιλέκ εναντίον Μπέρφου Τζενγκίζ

Τι αποτέλεσμα για Ντενίζ Ντιλέκ εναντίον Μπέρφου Τζενγκίζ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Ντενίζ Ντιλέκ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των +165, με συμμετοχή της 10, από abreujg78.

Home Away
+165 for Ντενίζ Ντιλέκ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.50

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Ντενίζ Ντιλέκ εναντίον Μπέρφου Τζενγκίζ. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Ντενίζ Ντιλέκ (odds of +165). Ενώ, η νίκη για την Μπέρφου Τζενγκίζ (-204) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Ντενίζ Ντιλέκ vs Μπέρφου Τζενγκίζ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +165 για Ντενίζ Ντιλέκ (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα