24.09.2026 01:00 China ATP Hangzhou 2026

Ντέιν Σουΐνι - Τάρο Ντάνιελ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Ντέιν Σουΐνι έναντι του Τάρο Ντάνιελ διεξάγεται στις 01:00 στις 24.09.2026.

Ντέιν Σουΐνι
Τάρο Ντάνιελ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Ντέιν Σουΐνι εναντίον Τάρο Ντάνιελ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Τάρο Ντάνιελ" με αποδόσεις -169 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Τάρο Ντάνιελ
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Ντέιν Σουΐνι - Τάρο Ντάνιελ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο tartumartin (κατάταξη στο 1384 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 5.9 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Τάρο Ντάνιελ (-169) στο στοίχημα Home Away.

tartumartin
tartumartin
Κατάταξη: 1384/1651
Κέρδος: -140.6
Home Away
-169 for Τάρο Ντάνιελ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.90

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Ντέιν Σουΐνι - Τάρο Ντάνιελ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το tartumartin (με -4.74% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 5.9 κέρδος ποντάροντας 10 στο Τάρο Ντάνιελ (-169) στην αγορά Home Away.

tartumartin
tartumartin
Κατάταξη: 812/1651
Yield: -4.74%
Home Away
-169 for Τάρο Ντάνιελ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.90

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Ντέιν Σουΐνι - Τάρο Ντάνιελ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! tartumartin, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 6.42 10 σε πιθανότητες -169 για Τάρο Ντάνιελ στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 5.9 κέρδος.

tartumartin
tartumartin
Κατάταξη: 231/1651
ODI: 6.42
Home Away
-169 for Τάρο Ντάνιελ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.90

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Ντέιν Σουΐνι εναντίον Τάρο Ντάνιελ

Τι αποτέλεσμα για Ντέιν Σουΐνι εναντίον Τάρο Ντάνιελ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Τάρο Ντάνιελ στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -169, με συμμετοχή της 10, από tartumartin.

Home Away
-169 for Τάρο Ντάνιελ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.90

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Ντέιν Σουΐνι εναντίον Τάρο Ντάνιελ. Η κορυφαία πρόβλεψη με 100% των ψήφων είναι νίκη για την Τάρο Ντάνιελ (odds of -169). Η νίκη για την Ντέιν Σουΐνι (+133) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 0%
2 100%

Ντέιν Σουΐνι vs Τάρο Ντάνιελ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -169 για Τάρο Ντάνιελ (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα