25.10.2026 18:00 • Dominican Republic • Primera Division 2026/2027

Σιμπάο FC - Μόκα FC Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Σιμπάο FC έναντι του Μόκα FC διεξάγεται στις 18:00 στις 25.10.2026.

Cibao FC
Σιμπάο FC
—
Moca FC
Μόκα FC

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Σιμπάο FC εναντίον Μόκα FC που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Σιμπάο FC" με αποδόσεις -137 από 4 από 4 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Σιμπάο FC
100%
4 από 4 tipsters
Over/Under 2.5
Under
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σιμπάο FC - Μόκα FC αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Phat Jack (κατάταξη στο 22 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 5.5 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Under (-182) στο στοίχημα Over/Under 2.5. Ο Calde13 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1417), δίνει μια συμβουλή για -137 για Σιμπάο FC (Home Draw Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 7.3. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1628 αυτή τη σεζόν), ο 2722🔥 εκτιμά ότι θα έχει 7.7 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε -130 για Σιμπάο FC στην αγορά Home Draw Away.

Phat Jack
Phat Jack
Κατάταξη: 22/1990
Κέρδος: 183.0
Over/Under 2.5
-182 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
Calde13
Calde13
Κατάταξη: 1417/1990
Κέρδος: -57.44
Home Draw Away
-137 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.30
2722🔥
Κατάταξη: 1628/1990
Κέρδος: -122.4
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
levsky
levsky
Κατάταξη: 2016/1990
Κέρδος: -979.69
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
maer20
maer20
Κατάταξη: 2075/1990
Κέρδος: -2209.87
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Σιμπάο FC - Μόκα FC αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Phat Jack (με 1.25% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 5.5 κέρδος ποντάροντας 10 στο Under (-182) στην αγορά Over/Under 2.5. Στη συνέχεια, υπάρχει levsky με -2.65% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Σιμπάο FC (-130) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 7.7. Ο 2722🔥 (-4.36% απόδοση) επέλεξε -130 για Σιμπάο FC στην αγορά Home Draw Away. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 7.7 κέρδος εάν είναι σωστό.

Phat Jack
Phat Jack
Κατάταξη: 576/1990
Yield: 1.25%
Over/Under 2.5
-182 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
levsky
levsky
Κατάταξη: 818/1990
Yield: -2.65%
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
2722🔥
Κατάταξη: 962/1990
Yield: -4.36%
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
maer20
maer20
Κατάταξη: 997/1990
Yield: -4.83%
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Calde13
Calde13
Κατάταξη: 1007/1990
Yield: -4.96%
Home Draw Away
-137 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.30

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σιμπάο FC - Μόκα FC από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Calde13, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 0.31 10 σε πιθανότητες -137 για Σιμπάο FC στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 7.3 κέρδος. 2722🔥 (ODI: 0.2) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 7.7 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Σιμπάο FC (-130) στο στοίχημα Home Draw Away. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: -5.87), Phat Jack, επέλεξε την αγορά Over/Under 2.5 πηγαίνοντας με 10 ποντάρισμα σε πιθανότητες -182 για Under, εκτιμώντας το κέρδος 5.5.

Calde13
Calde13
Κατάταξη: 629/1990
ODI: 0.31
Home Draw Away
-137 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.30
2722🔥
Κατάταξη: 698/1990
ODI: 0.2
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Phat Jack
Phat Jack
Κατάταξη: 1780/1990
ODI: -5.87
Over/Under 2.5
-182 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
levsky
levsky
Κατάταξη: 1803/1990
ODI: -7.05
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
maer20
maer20
Κατάταξη: 2057/1990
ODI: -315.23
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Σιμπάο FC εναντίον Μόκα FC

Τι αποτέλεσμα για Σιμπάο FC εναντίον Μόκα FC προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Under στην Over/Under 2.5 αγορά, στις αποδόσεις των -182, με συμμετοχή της 10, από Phat Jack. Ένα στοίχημα στο Σιμπάο FC (-137) στην Home Draw Away αγορά με συμμετοχή των 10 από Calde13 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι Σιμπάο FC στην Home Draw Awayαγορά, στην οποία 2722🔥 τοποθετεί 10στις αποδόσεις των -130.

Over/Under 2.5
-182 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.50
Home Draw Away
-137 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.30
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70
Home Draw Away
-130 for Σιμπάο FC
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.70

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Σιμπάο FC εναντίον Μόκα FC. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Σιμπάο FC (απόδοση -137). Ενώ, μια νίκη για το Μόκα FC (+342) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+200).

1 100%
X 0%
2 0%

Σιμπάο FC vs Μόκα FC Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -182 για Under (Over/Under 2.5)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες -137 για Σιμπάο FC (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα