30.08.2026 10:00 Germany Bundesliga Women 2026/2027

Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) - Βόλφσμπουργκ (Γ) Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) έναντι του Βόλφσμπουργκ (Γ) διεξάγεται στις 10:00 στις 30.08.2026.

Bayer Leverkusen (W)
Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ)
VfL Wolfsburg (W)
Βόλφσμπουργκ (Γ)

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) εναντίον Βόλφσμπουργκ (Γ) που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ)" με αποδόσεις +200 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ)
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) - Βόλφσμπουργκ (Γ) αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Demon888 (κατάταξη στο 1302 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 16.0 σε κέρδος ποντάροντας 8 στο Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) (+200) στο στοίχημα Home Draw Away.

Demon888
Κατάταξη: 1302/1322
Κέρδος: -185.46
Home Draw Away
+200 for Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ)
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) - Βόλφσμπουργκ (Γ) αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Demon888 (με -6.29% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 16.0 κέρδος ποντάροντας 8 στο Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) (+200) στην αγορά Home Draw Away.

Demon888
Κατάταξη: 768/1322
Yield: -6.29%
Home Draw Away
+200 for Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ)
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) - Βόλφσμπουργκ (Γ) από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Demon888, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -9.42 8 σε πιθανότητες +200 για Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 16.0 κέρδος.

Demon888
Κατάταξη: 1335/1322
ODI: -9.42
Home Draw Away
+200 for Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ)
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) εναντίον Βόλφσμπουργκ (Γ)

Τι αποτέλεσμα για Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) εναντίον Βόλφσμπουργκ (Γ) προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +200, με συμμετοχή της 8, από Demon888.

Home Draw Away
+200 for Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ)
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.00

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) εναντίον Βόλφσμπουργκ (Γ). Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) (απόδοση +200). Ενώ, μια νίκη για το Βόλφσμπουργκ (Γ) (-103) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+238).

1 100%
X 0%
2 0%

Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) vs Βόλφσμπουργκ (Γ) Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +200 για Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γ) (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα