31.08.2026 10:00 England National League 2026/2027

Γέοβιλ Τάουν - Ταμγουόρθ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Γέοβιλ Τάουν έναντι του Ταμγουόρθ διεξάγεται στις 10:00 στις 31.08.2026.

Yeovil Town
Γέοβιλ Τάουν
Tamworth FC
Ταμγουόρθ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Over/Under 2.75
Over
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γέοβιλ Τάουν - Ταμγουόρθ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Edvaldo 50 (κατάταξη στο 14 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 8.2 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (-122) στο στοίχημα Over/Under 2.75.

Edvaldo 50
Κατάταξη: 14/1333
Κέρδος: 203.6
Over/Under 2.75
-122 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.20

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Γέοβιλ Τάουν - Ταμγουόρθ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Edvaldo 50 (με 7.88% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 8.2 κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (-122) στην αγορά Over/Under 2.75.

Edvaldo 50
Κατάταξη: 259/1333
Yield: 7.88%
Over/Under 2.75
-122 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.20

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Γέοβιλ Τάουν - Ταμγουόρθ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Edvaldo 50, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 2.64 10 σε πιθανότητες -122 για Over στην αγορά Over/Under 2.75. Μπορεί να έχει 8.2 κέρδος.

Edvaldo 50
Κατάταξη: 283/1333
ODI: 2.64
Over/Under 2.75
-122 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.20

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Γέοβιλ Τάουν εναντίον Ταμγουόρθ

Τι αποτέλεσμα για Γέοβιλ Τάουν εναντίον Ταμγουόρθ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Over στην Over/Under 2.75 αγορά, στις αποδόσεις των -122, με συμμετοχή της 10, από Edvaldo 50.

Over/Under 2.75
-122 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.20

Γέοβιλ Τάουν vs Ταμγουόρθ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -122 για Over (Over/Under 2.75)
Παίξε υπεύθυνα