22.09.2026 14:00 Netherlands KNVB Beker Cup 2026/2027

Στάφορστ - ΣΚ Χενεμούιντεν Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Στάφορστ έναντι του ΣΚ Χενεμούιντεν διεξάγεται στις 14:00 στις 22.09.2026.

Στάφορστ
SC Genemuiden
ΣΚ Χενεμούιντεν

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Στάφορστ εναντίον ΣΚ Χενεμούιντεν που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Στάφορστ" με αποδόσεις +204 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Στάφορστ
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Στάφορστ - ΣΚ Χενεμούιντεν αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο abreujg78 (κατάταξη στο 1728 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 16.32 σε κέρδος ποντάροντας 8 στο Στάφορστ (+204) στο στοίχημα Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1728/1641
Κέρδος: -24721.9
Home Draw Away
+204 for Στάφορστ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Στάφορστ - ΣΚ Χενεμούιντεν αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το abreujg78 (με -18.7% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 16.32 κέρδος ποντάροντας 8 στο Στάφορστ (+204) στην αγορά Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1251/1641
Yield: -18.7%
Home Draw Away
+204 for Στάφορστ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Στάφορστ - ΣΚ Χενεμούιντεν από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! abreujg78, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -27901.4 8 σε πιθανότητες +204 για Στάφορστ στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 16.32 κέρδος.

abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1726/1641
ODI: -27901.4
Home Draw Away
+204 for Στάφορστ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Στάφορστ εναντίον ΣΚ Χενεμούιντεν

Τι αποτέλεσμα για Στάφορστ εναντίον ΣΚ Χενεμούιντεν προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Στάφορστ στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +204, με συμμετοχή της 8, από abreujg78.

Home Draw Away
+204 for Στάφορστ
8/10
Εκτιμώμενο κέρδος 16.32

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Στάφορστ εναντίον ΣΚ Χενεμούιντεν. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Στάφορστ (απόδοση +204). Ενώ, μια νίκη για το ΣΚ Χενεμούιντεν (-116) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+219).

1 100%
X 0%
2 0%

Στάφορστ vs ΣΚ Χενεμούιντεν Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +204 για Στάφορστ (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα