23.10.2026 12:00 • Czech Republic • FNL 2026/2027

ΣΦΚ Οπάβα - Μπάνικ Οστράβα Β' Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το ΣΦΚ Οπάβα έναντι του Μπάνικ Οστράβα Β' διεξάγεται στις 12:00 στις 23.10.2026.

SFC Opava
ΣΦΚ Οπάβα
—
Banik Ostrava B
Μπάνικ Οστράβα Β'

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων ΣΦΚ Οπάβα εναντίον Μπάνικ Οστράβα Β' που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Μπάνικ Οστράβα Β'" με αποδόσεις +188 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Over/Under 5
Over
100%
1 από 1 tipsters
Home Draw Away
Μπάνικ Οστράβα Β'
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΣΦΚ Οπάβα - Μπάνικ Οστράβα Β' αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Nionio (κατάταξη στο 40 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 18.8 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπάνικ Οστράβα Β' (+188) στο στοίχημα Home Draw Away. Ο Isaias2027 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 2051), δίνει μια συμβουλή για +694 για Over (Over/Under 5) ποντάροντας 6 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 41.64.

Nionio
Nionio
Κατάταξη: 40/1956
Κέρδος: 149.56
Home Draw Away
+188 for Μπάνικ Οστράβα Β'
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 18.80
Isaias2027
Κατάταξη: 2051/1956
Κέρδος: 0.0
Over/Under 5
+694 for Over
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 41.64

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για ΣΦΚ Οπάβα - Μπάνικ Οστράβα Β' αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Nionio (με 3.2% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 18.8 κέρδος ποντάροντας 10 στο Μπάνικ Οστράβα Β' (+188) στην αγορά Home Draw Away. Στη συνέχεια, υπάρχει Isaias2027 με 0.0% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 6 ποντάρισμα για Over (+694) στο Over/Under 5. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 41.64.

Nionio
Nionio
Κατάταξη: 499/1956
Yield: 3.2%
Home Draw Away
+188 for Μπάνικ Οστράβα Β'
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 18.80
Isaias2027
Κατάταξη: 2051/1956
Yield: 0.0%
Over/Under 5
+694 for Over
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 41.64

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΣΦΚ Οπάβα - Μπάνικ Οστράβα Β' από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Nionio, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων -14.42 10 σε πιθανότητες +188 για Μπάνικ Οστράβα Β' στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 18.8 κέρδος. Isaias2027 (ODI: 0.0) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 41.64 κέρδος τοποθετώντας το 6 στο Over (+694) στο στοίχημα Over/Under 5.

Nionio
Nionio
Κατάταξη: 1835/1956
ODI: -14.42
Home Draw Away
+188 for Μπάνικ Οστράβα Β'
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 18.80
Isaias2027
Κατάταξη: 2048/1956
ODI: 0.0
Over/Under 5
+694 for Over
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 41.64

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για ΣΦΚ Οπάβα εναντίον Μπάνικ Οστράβα Β'

Τι αποτέλεσμα για ΣΦΚ Οπάβα εναντίον Μπάνικ Οστράβα Β' προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Μπάνικ Οστράβα Β' στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των +188, με συμμετοχή της 10, από Nionio. Ένα στοίχημα στο Over (+694) στην Over/Under 5 αγορά με συμμετοχή των 6 από Isaias2027 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Draw Away
+188 for Μπάνικ Οστράβα Β'
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 18.80
Over/Under 5
+694 for Over
6/10
Εκτιμώμενο κέρδος 41.64

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα ΣΦΚ Οπάβα εναντίον Μπάνικ Οστράβα Β'. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων είναι μια νίκη για Μπάνικ Οστράβα Β' (απόδοση +188). Μια νίκη για το ΣΦΚ Οπάβα (+110) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+257).

1 0%
X 0%
2 100%

ΣΦΚ Οπάβα vs Μπάνικ Οστράβα Β' Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +188 για Μπάνικ Οστράβα Β' (Home Draw Away)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες +694 για Over (Over/Under 5)
Παίξε υπεύθυνα