01.08.2026 15:00 Costa Rica Liga de Ascenso Apertura 2026

Σάντα Άνα - ΑΝΤ Ασερί Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Σάντα Άνα έναντι του ΑΝΤ Ασερί διεξάγεται στις 15:00 στις 01.08.2026.

Santa Ana
Σάντα Άνα
AD Aserri
ΑΝΤ Ασερί

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Σάντα Άνα εναντίον ΑΝΤ Ασερί που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Σάντα Άνα" με αποδόσεις -149 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
Σάντα Άνα
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σάντα Άνα - ΑΝΤ Ασερί αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Home Draw Away
-149 for Σάντα Άνα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Σάντα Άνα - ΑΝΤ Ασερί αναλόγως το yield από τους tipsters

Home Draw Away
-149 for Σάντα Άνα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Σάντα Άνα - ΑΝΤ Ασερί από tipsters ODI

Home Draw Away
-149 for Σάντα Άνα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Σάντα Άνα εναντίον ΑΝΤ Ασερί

Τι αποτέλεσμα για Σάντα Άνα εναντίον ΑΝΤ Ασερί προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Σάντα Άνα στην Home Draw Away αγορά, στις αποδόσεις των -149, με συμμετοχή της 10, από Juri777.

Home Draw Away
-149 for Σάντα Άνα
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.70

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Σάντα Άνα εναντίον ΑΝΤ Ασερί. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι μια νίκη για το Σάντα Άνα (απόδοση -149). Ενώ, μια νίκη για το ΑΝΤ Ασερί (+238) συγκέντρωσε 0% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία (+195).

1 100%
X 0%
2 0%

Σάντα Άνα vs ΑΝΤ Ασερί Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -149 για Σάντα Άνα (Home Draw Away)
Παίξε υπεύθυνα