24.08.2026 13:20 United States US Open Women, Qualifications 2026

Πολίνα Ιατσένκο - Ζιουλί Στρούπλοβα Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Πολίνα Ιατσένκο έναντι του Ζιουλί Στρούπλοβα διεξάγεται στις 13:20 στις 24.08.2026.

Πολίνα Ιατσένκο
Ζιουλί Στρούπλοβα

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Πολίνα Ιατσένκο εναντίον Ζιουλί Στρούπλοβα που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Πολίνα Ιατσένκο" με αποδόσεις -588 από 1 από 1 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Πολίνα Ιατσένκο
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Πολίνα Ιατσένκο - Ζιουλί Στρούπλοβα αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο Tipster 98 (κατάταξη στο 210 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 0.51 σε κέρδος ποντάροντας 3 στο Πολίνα Ιατσένκο (-588) στο στοίχημα Home Away.

Tipster 98
Κατάταξη: 210/1240
Κέρδος: 19.11
Home Away
-588 for Πολίνα Ιατσένκο
3/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.51

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Πολίνα Ιατσένκο - Ζιουλί Στρούπλοβα αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Tipster 98 (με 3.81% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 0.51 κέρδος ποντάροντας 3 στο Πολίνα Ιατσένκο (-588) στην αγορά Home Away.

Tipster 98
Κατάταξη: 308/1240
Yield: 3.81%
Home Away
-588 for Πολίνα Ιατσένκο
3/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.51

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Πολίνα Ιατσένκο - Ζιουλί Στρούπλοβα από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Tipster 98, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 0.11 3 σε πιθανότητες -588 για Πολίνα Ιατσένκο στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 0.51 κέρδος.

Tipster 98
Κατάταξη: 578/1240
ODI: 0.11
Home Away
-588 for Πολίνα Ιατσένκο
3/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.51

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Πολίνα Ιατσένκο εναντίον Ζιουλί Στρούπλοβα

Τι αποτέλεσμα για Πολίνα Ιατσένκο εναντίον Ζιουλί Στρούπλοβα προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Πολίνα Ιατσένκο στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -588, με συμμετοχή της 3, από Tipster 98.

Home Away
-588 for Πολίνα Ιατσένκο
3/10
Εκτιμώμενο κέρδος 0.51

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Πολίνα Ιατσένκο εναντίον Ζιουλί Στρούπλοβα. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Πολίνα Ιατσένκο (odds of -588). Ενώ, η νίκη για την Ζιουλί Στρούπλοβα (+513) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Πολίνα Ιατσένκο vs Ζιουλί Στρούπλοβα Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -588 για Πολίνα Ιατσένκο (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα