Το γεγονός βρίσκεται σε εξέλιξη
30.08.2026 11:00 Serbia Prva Liga 2026/2027

ΟΦΚ Βρσατς - Μπόρατς Τσάτσακ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το ΟΦΚ Βρσατς έναντι του Μπόρατς Τσάτσακ διεξάγεται στις 11:00 στις 30.08.2026.

OFK Vrsac
ΟΦΚ Βρσατς
Borac Cacak
Μπόρατς Τσάτσακ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων ΟΦΚ Βρσατς εναντίον Μπόρατς Τσάτσακ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Draw Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "ΟΦΚ Βρσατς" με αποδόσεις +148 από 2 από 4 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Draw Away
ΟΦΚ Βρσατς
50%
2 από 4 tipsters
Correct Score
0:1
100%
1 από 1 tipsters
Over/Under 2.5
Under
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΟΦΚ Βρσατς - Μπόρατς Τσάτσακ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο shans2019 (κατάταξη στο 135 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 8.6 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Draw (-116) στο στοίχημα Home Draw Away, 1st Half. Ο TITO10 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 554), δίνει μια συμβουλή για +646 για 0:1 (Correct Score) ποντάροντας 4 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 25.84. Ο τρίτος πιο κερδοφόρος tipster (1172 αυτή τη σεζόν), ο busyman εκτιμά ότι θα έχει 14.8 σε κέρδος ποντάροντας 10 σε +148 για ΟΦΚ Βρσατς στην αγορά Home Draw Away.

shans2019
shans2019
Κατάταξη: 135/1341
Κέρδος: 50.36
Home Draw Away, 1st Half
-116 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
shans2019
shans2019
Κατάταξη: 135/1341
Κέρδος: 50.36
Over/Under 2.5
-200 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.00
TITO10
TITO10
Κατάταξη: 554/1341
Κέρδος: -2.5
Correct Score
+646 for 0:1
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 25.84
busyman
busyman
Κατάταξη: 1172/1341
Κέρδος: -92.34
Home Draw Away
+148 for ΟΦΚ Βρσατς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 14.80
stormcraft
stormcraft
Κατάταξη: 1389/1341
Κέρδος: -330.03
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90
1 2

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για ΟΦΚ Βρσατς - Μπόρατς Τσάτσακ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το shans2019 (με 0.62% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 8.6 κέρδος ποντάροντας 10 στο Draw (-116) στην αγορά Home Draw Away, 1st Half. Στη συνέχεια, υπάρχει busyman με -0.98% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για ΟΦΚ Βρσατς (+148) στο Home Draw Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 14.8. Ο stormcraft (-1.45% απόδοση) επέλεξε -204 για Over στην αγορά Over/Under 1.5. Το ποντάρισμα 10 θα αποφέρει 4.9 κέρδος εάν είναι σωστό.

shans2019
shans2019
Κατάταξη: 455/1341
Yield: 0.62%
Home Draw Away, 1st Half
-116 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
shans2019
shans2019
Κατάταξη: 455/1341
Yield: 0.62%
Over/Under 2.5
-200 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.00
busyman
busyman
Κατάταξη: 514/1341
Yield: -0.98%
Home Draw Away
+148 for ΟΦΚ Βρσατς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 14.80
stormcraft
stormcraft
Κατάταξη: 543/1341
Yield: -1.45%
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90
TITO10
TITO10
Κατάταξη: 571/1341
Yield: -2.02%
Correct Score
+646 for 0:1
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 25.84
1 2

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για ΟΦΚ Βρσατς - Μπόρατς Τσάτσακ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! The Teacher, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 24.49 10 σε πιθανότητες +190 για Μπόρατς Τσάτσακ στην αγορά Home Draw Away. Μπορεί να έχει 19.0 κέρδος. shans2019 (ODI: 7.0) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 8.6 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Draw (-116) στο στοίχημα Home Draw Away, 1st Half. Τρίτος στη συνολική κατάταξη (ODI: 1.55), TITO10, επέλεξε την αγορά Correct Score πηγαίνοντας με 4 ποντάρισμα σε πιθανότητες +646 για 0:1, εκτιμώντας το κέρδος 25.84.

The Teacher
The Teacher
Κατάταξη: 106/1341
ODI: 24.49
Home Draw Away
+190 for Μπόρατς Τσάτσακ
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.00
shans2019
shans2019
Κατάταξη: 197/1341
ODI: 7.0
Home Draw Away, 1st Half
-116 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
shans2019
shans2019
Κατάταξη: 197/1341
ODI: 7.0
Over/Under 2.5
-200 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.00
TITO10
TITO10
Κατάταξη: 322/1341
ODI: 1.55
Correct Score
+646 for 0:1
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 25.84
stormcraft
stormcraft
Κατάταξη: 966/1341
ODI: -0.32
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90
1 2

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για ΟΦΚ Βρσατς εναντίον Μπόρατς Τσάτσακ

Τι αποτέλεσμα για ΟΦΚ Βρσατς εναντίον Μπόρατς Τσάτσακ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Draw στην Home Draw Away, 1st Half αγορά, στις αποδόσεις των -116, με συμμετοχή της 10, από shans2019. Ένα στοίχημα στο 0:1 (+646) στην Correct Score αγορά με συμμετοχή των 4 από TITO10 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης. Το τρίτο πιο πιθανό νικητήριο στοίχημα σύμφωνα με τον αλγόριθμο είναι ΟΦΚ Βρσατς στην Home Draw Awayαγορά, στην οποία busyman τοποθετεί 10στις αποδόσεις των +148.

Home Draw Away, 1st Half
-116 for Draw
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
Over/Under 2.5
-200 for Under
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.00
Correct Score
+646 for 0:1
4/10
Εκτιμώμενο κέρδος 25.84
Home Draw Away
+148 for ΟΦΚ Βρσατς
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 14.80
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 4.90
1 2

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα ΟΦΚ Βρσατς εναντίον Μπόρατς Τσάτσακ. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 50% των ψήφων, είναι μια νίκη για το ΟΦΚ Βρσατς (απόδοση +148). Ενώ, μια νίκη για το Μπόρατς Τσάτσακ (+179) συγκέντρωσε 50% των ψήφων, με το 0% να προβλέπει ισοπαλία.

1 50%
X 0%
2 50%
Πρόβλεψη:
Πιθανότητες +646 για ΟΦΚ Βρσατς 0:1 Μπόρατς Τσάτσακ

ΟΦΚ Βρσατς vs Μπόρατς Τσάτσακ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -116 για Draw (Home Draw Away, 1st Half)
Συμβουλή 2:
Πιθανότητες -200 για Under (Over/Under 2.5)
Παίξε υπεύθυνα