26.09.2026 18:10 • United States • ATP Challenger San Diego 2 2026

Νισές Μπασαβαρέντι - Ντίλαν Ντίτριχ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Νισές Μπασαβαρέντι έναντι του Ντίλαν Ντίτριχ διεξάγεται στις 18:10 στις 26.09.2026.

Νισές Μπασαβαρέντι
—
Ντίλαν Ντίτριχ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Νισές Μπασαβαρέντι εναντίον Ντίλαν Ντίτριχ που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Νισές Μπασαβαρέντι" με αποδόσεις -196 από 2 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Νισές Μπασαβαρέντι
100%
2 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νισές Μπασαβαρέντι - Ντίλαν Ντίτριχ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο KenyanLongRangeMissile (κατάταξη στο 1259 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 5.1 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Νισές Μπασαβαρέντι (-196) στο στοίχημα Home Away. Ο Chispitin77 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1658), δίνει μια συμβουλή για -196 για Νισές Μπασαβαρέντι (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 5.1.

KenyanLongRangeMissile
KenyanLongRangeMissile
Κατάταξη: 1259/1682
Κέρδος: -70.8
Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10
Chispitin77
Chispitin77
Κατάταξη: 1658/1682
Κέρδος: -464.78
Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Νισές Μπασαβαρέντι - Ντίλαν Ντίτριχ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το KenyanLongRangeMissile (με -3.16% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 5.1 κέρδος ποντάροντας 10 στο Νισές Μπασαβαρέντι (-196) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει Chispitin77 με -6.88% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Νισές Μπασαβαρέντι (-196) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 5.1.

KenyanLongRangeMissile
KenyanLongRangeMissile
Κατάταξη: 717/1682
Yield: -3.16%
Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10
Chispitin77
Chispitin77
Κατάταξη: 955/1682
Yield: -6.88%
Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Νισές Μπασαβαρέντι - Ντίλαν Ντίτριχ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! KenyanLongRangeMissile, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 72.58 10 σε πιθανότητες -196 για Νισές Μπασαβαρέντι στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 5.1 κέρδος. Chispitin77 (ODI: -27.16) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 5.1 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Νισές Μπασαβαρέντι (-196) στο στοίχημα Home Away.

KenyanLongRangeMissile
KenyanLongRangeMissile
Κατάταξη: 71/1682
ODI: 72.58
Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10
Chispitin77
Chispitin77
Κατάταξη: 1657/1682
ODI: -27.16
Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Νισές Μπασαβαρέντι εναντίον Ντίλαν Ντίτριχ

Τι αποτέλεσμα για Νισές Μπασαβαρέντι εναντίον Ντίλαν Ντίτριχ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Νισές Μπασαβαρέντι στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -196, με συμμετοχή της 10, από KenyanLongRangeMissile. Ένα στοίχημα στο Νισές Μπασαβαρέντι (-196) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από Chispitin77 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10
Home Away
-196 for Νισές Μπασαβαρέντι
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 5.10

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Νισές Μπασαβαρέντι εναντίον Ντίλαν Ντίτριχ. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 100% των ψήφων, είναι νίκη για την Νισές Μπασαβαρέντι (odds of -196). Ενώ, η νίκη για την Ντίλαν Ντίτριχ (+163) έχει συγκεντρώσει 0% των ψήφων.

1 100%
2 0%

Νισές Μπασαβαρέντι vs Ντίλαν Ντίτριχ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -196 για Νισές Μπασαβαρέντι (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα