23.09.2026 02:30 Bulgaria ITF W50 Plovdiv 2026

Μαντούτσι Γκαία - Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Μαντούτσι Γκαία έναντι του Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν διεξάγεται στις 02:30 στις 23.09.2026.

Μαντούτσι Γκαία
Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Δείτε τις πιο πρόσφατες επιλογές και προβλέψεις στοιχημάτων Μαντούτσι Γκαία εναντίον Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν που επιλέχθηκαν από την κοινότητα JohnnyBet Tipsters. Μία από τις πιο δημοφιλείς αγορές για στοιχήματα είναι η "Home Away" και ένα προβλεπόμενο αποτέλεσμα "Μαντούτσι Γκαία" με αποδόσεις -133 από 1 από 2 χρήστες.

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Home Away
Μαντούτσι Γκαία
50%
1 από 2 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μαντούτσι Γκαία - Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο mich81 (κατάταξη στο 1738 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 8.6 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν (-116) στο στοίχημα Home Away. Ο abreujg78 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1745), δίνει μια συμβουλή για -133 για Μαντούτσι Γκαία (Home Away) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 7.5.

mich81
mich81
Κατάταξη: 1738/1648
Κέρδος: -2693.31
Home Away
-116 for Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1745/1648
Κέρδος: -25525.3
Home Away
-133 for Μαντούτσι Γκαία
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.50

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Μαντούτσι Γκαία - Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το mich81 (με -3.67% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 8.6 κέρδος ποντάροντας 10 στο Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν (-116) στην αγορά Home Away. Στη συνέχεια, υπάρχει abreujg78 με -18.99% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για Μαντούτσι Γκαία (-133) στο Home Away. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 7.5.

mich81
mich81
Κατάταξη: 740/1648
Yield: -3.67%
Home Away
-116 for Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Away
-133 for Μαντούτσι Γκαία
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.50

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Μαντούτσι Γκαία - Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! mich81, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 447.83 10 σε πιθανότητες -116 για Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν στην αγορά Home Away. Μπορεί να έχει 8.6 κέρδος. abreujg78 (ODI: -28438.8) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 7.5 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο Μαντούτσι Γκαία (-133) στο στοίχημα Home Away.

mich81
mich81
Κατάταξη: 19/1648
ODI: 447.83
Home Away
-116 for Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
abreujg78
abreujg78
Κατάταξη: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
-133 for Μαντούτσι Γκαία
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.50

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Μαντούτσι Γκαία εναντίον Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν

Τι αποτέλεσμα για Μαντούτσι Γκαία εναντίον Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν στην Home Away αγορά, στις αποδόσεις των -116, με συμμετοχή της 10, από mich81. Ένα στοίχημα στο Μαντούτσι Γκαία (-133) στην Home Away αγορά με συμμετοχή των 10 από abreujg78 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Home Away
-116 for Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 8.60
Home Away
-133 for Μαντούτσι Γκαία
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 7.50

Οι tipster μας μίλησαν!

Η κοινότητα της JohnnyBet έδωσε τις προβλέψεις της για τον επερχόμενο αγώνα Μαντούτσι Γκαία εναντίον Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν. Η κορυφαία πρόβλεψη, με 50% των ψήφων, είναι νίκη για την Μαντούτσι Γκαία (odds of -133). Ενώ, η νίκη για την Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν (-116) έχει συγκεντρώσει 50% των ψήφων.

1 50%
2 50%

Μαντούτσι Γκαία vs Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες -116 για Ραλούκα Γκεοργκιάνα Σέρμπαν (Home Away)
Παίξε υπεύθυνα