20.10.2026 04:30 • China • WTA Ningbo 2026

Καταρζίνα Κάβα - Ντάρια Σνιγκούρ Προβλέψεις και Συμβουλές στοιχήματος

Το Καταρζίνα Κάβα έναντι του Ντάρια Σνιγκούρ διεξάγεται στις 04:30 στις 20.10.2026.

Καταρζίνα Κάβα
—
Ντάρια Σνιγκούρ

Σε τι να στοιχηματίσετε;

Οι πιο δημοφιλείς τύποι στοιχημάτων:

Over/Under 23.5
Over
100%
1 από 1 tipsters
Correct Score
0:2
100%
1 από 1 tipsters

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Καταρζίνα Κάβα - Ντάρια Σνιγκούρ αναλόγως το κέρδος από τους tipsters

Ο πιο κερδοφόρος tipster μας για αυτό το γεγονός, ο markus25 (κατάταξη στο 1880 στο συνολικό Κέρδος) προβλέπει 6.6 σε κέρδος ποντάροντας 10 στο 0:2 (-152) στο στοίχημα Correct Score. Ο Grzich76 από την άλλη πλευρά (κατάταξη στο 1904), δίνει μια συμβουλή για +190 για Over (Over/Under 23.5) ποντάροντας 10 για να λάβετε ένα εκτιμώμενο κέρδος 19.0.

markus25
markus25
Κατάταξη: 1880/1911
Κέρδος: -627.14
Correct Score
-152 for 0:2
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.60
Grzich76
Grzich76
Κατάταξη: 1904/1911
Κέρδος: -827.6
Over/Under 23.5
+190 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.00

Οι συμβουλές στοιχηματισμού της JohnnyBet για Καταρζίνα Κάβα - Ντάρια Σνιγκούρ αναλόγως το yield από τους tipsters

Εάν εμπιστεύεστε την απόδοση περισσότερο από το κέρδος, το Grzich76 (με -3.92% συνολική απόδοση) δίνει μια πρόβλεψη για να λάβετε 19.0 κέρδος ποντάροντας 10 στο Over (+190) στην αγορά Over/Under 23.5. Στη συνέχεια, υπάρχει markus25 με -8.84% απόδοση. Δίνοντας στοιχηματική συμβουλή με 10 ποντάρισμα για 0:2 (-152) στο Correct Score. Το εκτιμώμενο κέρδος είναι 6.6.

Grzich76
Grzich76
Κατάταξη: 907/1911
Yield: -3.92%
Over/Under 23.5
+190 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.00
markus25
markus25
Κατάταξη: 1190/1911
Yield: -8.84%
Correct Score
-152 for 0:2
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.60

Συμβουλές στοιχήματος της JohnnyBet για Καταρζίνα Κάβα - Ντάρια Σνιγκούρ από tipsters ODI

Αυτοί οι tipster ξέρουν πώς να βρίσκουν στοιχήματα με την καλύτερη αξία! Grzich76, με μια παράμετρο ODI στοιχημάτων 89.83 10 σε πιθανότητες +190 για Over στην αγορά Over/Under 23.5. Μπορεί να έχει 19.0 κέρδος. markus25 (ODI: -38.04) τοποθετώντας μία στοιχηματική πρόβλεψη για να λάβετε 6.6 κέρδος τοποθετώντας το 10 στο 0:2 (-152) στο στοίχημα Correct Score.

Grzich76
Grzich76
Κατάταξη: 67/1911
ODI: 89.83
Over/Under 23.5
+190 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.00
markus25
markus25
Κατάταξη: 1875/1911
ODI: -38.04
Correct Score
-152 for 0:2
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.60

Τα καλύτερα AI προγνωστικά στοιχήματος για Καταρζίνα Κάβα εναντίον Ντάρια Σνιγκούρ

Τι αποτέλεσμα για Καταρζίνα Κάβα εναντίον Ντάρια Σνιγκούρ προβλέπει η τεχνητή νοημοσύνη; Η τεχνητή νοημοσύνη υπολογίζει ότι το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι ένα στοίχημα στο 0:2 στην Correct Score αγορά, στις αποδόσεις των -152, με συμμετοχή της 10, από markus25. Ένα στοίχημα στο Over (+190) στην Over/Under 23.5 αγορά με συμμετοχή των 10 από Grzich76 είναι ένα άλλο αγαπημένο της τεχνητής νοημοσύνης.

Correct Score
-152 for 0:2
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 6.60
Over/Under 23.5
+190 for Over
10/10
Εκτιμώμενο κέρδος 19.00
Πρόβλεψη:
Πιθανότητες -152 για Καταρζίνα Κάβα 0:2 Ντάρια Σνιγκούρ

Καταρζίνα Κάβα vs Ντάρια Σνιγκούρ Συμβουλές στοιχήματος

Συμβουλή 1:
Πιθανότητες +190 για Over (Over/Under 23.5)
Παίξε υπεύθυνα